Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

13. 5. 2018 - U19: Výborný výkon a Přerov neměl šanci


TJVM – 1. FV Viktoria Přerov 7:0 (5:0)
branky: 6., 28. a 45. Gajdoš, 17. Sovák, 34. Gold, 55. vlastní, 75. Vrána
TJVM: Fröhlich – Kelárek, Sovák (64. Němec), Gold, Koleček (66. Pobořil P.) – Gajdušek, Straka (69. Ryšánek) – Kadla, Smékal, Vozák (46. Vrána) – Gajdoš (60. Marek)
V zápase nám od začátku vycházela rychlá kombinace a opět nám dál klid rychlý gól Gajdoše v sedmé minutě. Tým šlapal a hrál s chutí. Do poločasu jsme stačili navýšit skóre na 5:0. Mezi střelce se po standardních situacích zapsali oba výborně hrající stopeři Gold a Sovák a další dvě branky přidal důrazný Gajdoš. O přestávce nebylo nutné hráče na nic upozorňovat. 
Druhý poločas byl trochu uvolněnější. Do hry se dostali postupně všichni střídající hráči a dokázali jsme přidat další dva góly. Důraz Vrány na bránícího hráče přinesl „vlastence“ Přerova a stejný hráč pak v 75. minutě, po zakončení pěkné křídelní, akce uzavřel skóre.
Z naší strany se hrál svižný fotbal, který  byl nejen pohledný, ale hlavně účelný. Kombinace na pěkném trávníku šla dobře od nohy a hráči vyráběli minimum chyb. Pochvalu zaslouží samozřejmě celý tým. Jen bych chtěl zdůraznit výkon Gajduška, který naši ofenzivu perfektně režíroval a samozřejmě útočníka Gajdoše - tři branky se nedávají každý víkend. 
Za týden jedeme do Uničova, kde budeme chtít opět uspět a co nejdéle si tak udržet současnou formu. Jen je nezbytné musíme poslední dobré výsledky ustát „v hlavách“!!!
Jan Pítr – trenér TJVM U19

/m5.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/