Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

6. 5. 2018 - U19: Snazší zápas než jsme čekali


FK Šumperk – TJVM 1:6 (1:3)
branky TJVM: 21. a 60. Gajdoš, 33. a 67. Vozák, 44. Smékal, 90. Pobořil R.
TJVM U19: Fröhlich – Kelárek, Sovák (75. Němec), Gold, Koleček – Gajdušek (81. Pobořil R.), Straka (57. Pobořil P.) – Kadla, Smékal, Vozák (67. Ryšánek) – Gajdoš (80. Marek)
Zápas se velmi podobal tomu minulému. Jen s tím rozdílem, že první branku jsme dali po pohotovém zakončení Gajdoše „až“ ve 21. minutě. Od začátku jsme měli herně navrch, domácí se dostávali do, sice ojedinělých, zato nebezpečných brejků. Klid nám měla přinést druhá branka, kdy se po hezké kombinaci prosadil Vozák. Domáci však pár minut nato odpověděli snížením a nám tak ubrali na klidu. Těsně před poločasem si naběhl za obranu Smékal, sebral hlavou míč vybíhajícímu brankáři domácích a do šaten jsme přece jen šli s dvoubrankovým náskokem.
I přes respekt k soupeři, už to ve druhém poločase byla z naší strany „hra na jednu (domácí) branku“. Hráči Valmezu správně měnili rytmus hry - střídali „odpočinkové držení míče“ s rychlým dobýváním branky. Domácí už nebyli tolik nebezpeční a naši dorostenci dokázali navýšit skóre dvougólovými střelci - Gajdošem a Vozákem. Poslední branku přidal umístěnou přízemní střelou Pobořil R. a zaznamenal tak svůj první zásah v týmu starších dorostenců v mistrovském utkání.
Všichni naši hráči podali dobrý výkon a znovu jsme si dokázali, jak je důležité být důrazní a přímí v zakončení, bez „kudrlinek“ v šestnáctce skórovat a dát klid celému týmu i hře. V zápase jsme dvakrát měnili kapitána a máme jednu premiérovou branku, tak i pokladník hráčů U19 má radost. Bez uspokojení se nyní musíme připravit na značně posílený Přerov, který uhrál na jaře 12 bodů a naplno bojuje o záchranu v soutěži.
Jan Pítr – trenér TJVM U19

/m2.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/