Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

28. 4. 2018 - U19: Parádní vítězství, ale těžší zápasy teprve přijdou


TJVM – MFK Vítkovice B 7:0 (3:0)
branky: 1., 39., 58 ., 68. Gajdoš, 22. a 88. Smékal, 77. Vrána
TJVM: Fröhlich – Kelárek, Sovák, Gold, Koleček (65. Němec) – Gajdušek, Straka (53. Pobořil P.) – Vrána (77. Kristýn), Smékal, Vozák (63. Ryšánek) – Gajdoš (69. Pobořil R.)
Hned náš první útok zakončil gólově nadvakrát Gajdoš. Hosté sice poté měli pár nebezpečných momentů, které vložili mezi náš tlak, ale zápas jsme měli, zvláště po brance Smékala ve dvacáté druhé minutě, pod kontrolou. Hrálo se převážně na polovině Vítkovic, vyhrávali jsme osobní souboje (v obraně Sovák s Kelárkem neprohráli za celý zápas snad jeden hlavičkový souboj). Hostům byl navíc ve 38. minutě vyloučen kapitán za udeření našeho hráče a narůstající převahu jsme vyjádřili druhou brankou Gajdoše.
I ve druhém poločasu se nám dařila rychlá a účelná kombinace. Vytěžili jsme z toho Gajdošem další dvě branky a zápas se začal v nižším tempu dohrávat. Soupeře jsme pustili svou ležérnější hrou do několika možností vstřelit branku. Nakonec jsme ještě dvakrát udeřili my. V 77. minutě skóroval Vrána a druhou branku v zápase přidal o jedenáct minut později Smékal.
Tým svůj úkol herně i výsledkově zvládnul. Zápas si hned od začátku vzal a soupeři dovolil v jeho útočné fázi minimum. Kvalitním počinem jsou čtyři branky Gajdoše, který spolu se Smékalem (2x) a Vránou dal gólová rovná se za dobrou hrou celého mančaftu. Ale pozor, nepropadat falešné euforii. Těžší zápasy nás teprve čekají!!
Jan Pítr – trenér TJVM U19

/m2.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/