Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

21. 4. 2018 - U19: Derby stálo mnoho sil, ale body jsou doma


FC Vsetín – TJVM  1:2 (1:1)
sestava: Fröhlich – Kelárek, Sovák, Gold, Koleček – Kadla (91. Němec), Straka – Marek (20. Vrána (87. Pobořil P.), Gajdušek, Gajdoš (72.Vozák) – Smékal
branky: 9. inkas. - 45. Smékal, 51. Vrána
Na docela slušném trávníku jsme úvod zápasu nezvládli. Domácí nás udolávali dlouhými míči za obranu nebo do těla na urostlé útočníky. Dokázali i nebezpečně a účelně otáčet hru a v deváté minutě se po zásluze ujali vedení. Po obdržené brance nás minimálně dvakrát podržel zákroky brankář Fröhlich a my se tak mohli vzpamatovat. Druhou část prvního poločasu jsme už měli míč na kopačkách hlavně my, ale nedokázali jsme se dostat do výhodné pozice k zakončení a někdy volili složitá řešení před razantním zakončením nebo centrem. Naštěstí ve 45. minutě výborně hrající Gajdušek vysunul Smékala a ten si se zakončením na poslední chvíli poradil.
Po přestávce se v nasazení a ve zdolávání branky domácích pokračovalo. Několik náznaků nevyšlo, ale nakonec se ujala dorážka Vrány po střele Smékala. Brance předcházela hezká a rychlá kombinační akce po pravé straně. I v dalších minutách jsme měli navrch, bohužel bez brankového vyjádření. Málem se nám to vymstilo. V poslední minutě jsme domácí nechali levně vyjet od vlastního rohu a po obranném zákroku následoval trestný kop z půlky. Vsetínský hráč svedl ve vápně osobní souboj s Goldem, který jej neustál. Rozhodčí by si asi penaltu obhájil, stejně ji ale neodpískal při jednoznačném penaltovém zákroku na Vránu v průběhu druhého poločasu.
V zápase jsme sice měli vyšší procento držení míče. I tak se výsledek rodil ztuha. Hlavně první poločas mohl klidně skončit 3:0 pro Vsetín. Ve hře nás udržely zákroky brankáře a následně to, že tým od dvacáté minuty DŘEL na obratu. Těžký zápas jsme zvládli a musíme se teď připravit na Vítkovice!
Jan Pítr – trenér TJVM U19

/m5.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/