Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

3. 2. 2018 - U19: Dobrý pocit z výkonu výsledek nezkazil

U19: SK Hranice - TJ Valašské Meziříčí 5:3 (4:1)
Valašskomezříčtí borci přijeli do Hranic pouze s 11 hráči do pole a dvěma gólmany. Jeden z nich (Škorňa) si odchytal 20 úvodních minut a zbytek zápasu byl střídajícím hráčem „do pole“
Útočný fotbal Valašského Meziříčí byl k vidění od samého začátku. Domácí měli ohromné štěstí. Takřka každé ohrožení hostující brány skončilo „šťastným“ gólem – dorážka z přímého volného kopu, dorážka po odrazu míče od břevna, uklouznutí posledního obránce… Naproti tomu hosté ne a ne se trefit i z těch nejvyloženějších pozic.
Pokud v první půli byla hra pouze mírně na kopačkách Valašského Meziříčí, ve druhém poločasu se Hranice k bráně Valmezu dostávali jen sporadicky. Přesto to byli opět domácí, kteří vsítili gól. Dorostenci z Valašského Meziříčí zapnuli na nejvyšší obrátky a hra se ve zbytku utkání odehrávala takřka výhradně na domácí polovině. Dvě nastřelené tyče, trefené břevno, bravurně vychytaný lob na domácího brankáře a mnoho střel přímo do náruče hranického gólmana korunovali (bohužel) pouze dvě vstřelené branky Valmezu.
Realizační tým Valašského Meziříčí si zápas (i přes porážku) pochvaloval. Torzo týmu hrálo pohledný útočný fotbal, soupeře v poli přehrávalo a pouze zakončení je tím, co bude nutné v další přípravě „vypilovat“.
Pro naše příznivce je herní pohoda pozvánkou na další utkání, tentokrát na domácím hřišti proti MFK Frýdek-Místek, a to v sobotu 10. 2. od 9:00.
Sestava TJVM U19: Škorňa (Fröhlich) – Jašíček, Koleček, Němec, Marek – Sovák, Straka – Smékal – Pobořil, Vrána, Vozák
Góly TJVM: Smékal, Vrána, Sovák