Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

23. 8. 2017 - VM U19: Dorostenci U19 vyloupili 1. HFK Olomouc


U19: 1. HFK Olomouc – TJ Valašské Meziříčí 1:3 (1:2)

branky VM: Gajdušek, vlastní 1. HFK, Macura

sestava VM: Fröhlich, Pobořil, Koleček, Macura, Gajdušek, Sovák, Smékal, Vrána, Straka, Gold, Jašíček – Kopecký, Žemla, Kandra, Kristýn, Hořanský

Tým Valašského Meziříčí odjížděl do Olomouce s velmi malým počtem hráčů. Na valašskomeziříčskou lavičku se tak dostali hned 3 hráči z U17. To, v souboji o čelo tabulky nahrávalo, loni o soutěž výše hrajícím, domácím.

První minuty patřili domácím, kteří z rohového kopu překvapili hostujícího gólmana. Vyražení míče nad sebe a jeho následné chycení těsně za brankovou čárou poslalo 1. HFK Olomouc do vedení. Tento okamžik však vyburcoval valašskomeziříčské k větší aktivitě a najednou jich bylo plné hřiště. Měli častěji míč pod kontrolou, tlačili se do šancí a domácí vůbec nepouštěli na dostřel své branky. Ve 38. minutě poslední olomoucký hráč „zatáhl za záchrannou brzdu“ a po faulu na pronikajícího Vránu následovalo udělení červené karty. Tým 1. HFK podruhé potrestal, z následného přímého volného kopu na hranici pokutového území, Gajdušek gólem na 1:1. Do konce poločasu chybělo jen pár minut a Valašské Meziříčí cítilo šanci na obrat. To se podařilo – odraženou střelu Pobořila jeden z obránců umístil za záda vlastního brankáře.

Druhý poločas zahájili přesilovku hrající hosté v chvilkovém útlumu. V útočné hře se nemohli dostat do tempa. Obranná fáze týmu je však na začátku sezóny „výkladní skříní“ hostujícího týmu, a tak ani hráči 1. HFK nedostali příležitost k ohrožení branky. Rozuzlení přinesla střela Gajduška, kterou hlavou posunul do domácí sítě Macura. Zbytek zápasu už mělo Valašské Meziříčí pod kontrolou.  

Ohlas z valašskomeziříčské šatny: „I když mnoho hráčů dnes chybělo, zdravě jsme se vyhecovali. Rychlá branka v naší síti nás nezlomila. Zdálo se nám, že domácí kondičně přehráváme a šli jsme za vyrovnáním. Když se nám do půle podařila otočka skóre, věděli jsme, že tohle vítězství si už vzít nedáme.“

KS;-)

/fotbal2.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/