Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

29. 2. 2020 - U17: Derby v přípravě dopadlo lépe pro Valmez


TJVM U17 – FK Vsetín U17 5:1 (3:0)
branky: 2´ Plandor, 13´ Vrána, 24´ a 51´ Veselý, 63´ Křenek – 72´ VS
sestava TJVM: Kvapil – Sušeň, Kundrát, Vičík, Horák – Vozák, Křenek, Veselý, Juřík – Vaigl, Plandor
Střídali: Vrána, Mach, Bumbala
Příprava přinesla i derby. Začali jsme agresivně a jednoznačně s vysoce útočnými ambicemi. Po jedné minutě hry jsme zahrávali první rohový kop utkání a hned se gólově prosadili. Pepa Sušeň našel narozeninového oslavence Petra Plandora na ne příliš dobře zajištěné přední tyči a domácí šli do vedení. V šesté minutě byla po obranném faulu ve vápně Vsetína nařízena penalta, ke které se postavil Renda Veselý. Bohužel rychlé navýšení skóre trestuhodně zahodil. Přišel tedy další roh. Opět Pepa Sušeň, opět přední tyč a tentokrát našel Jindru Vránu. Příležitost Rendy Veselého v prvním poločase přišla ve dvacáté čtvrté minutě. Po vyjetí a přihrávce Míši Vaigla uzavřel stav prvního poločasu na tři nula.
Dále jsme byli aktivní i ve druhém poločase, ale postupně jsme se přizpůsobovali hře soupeře. Naše hra přestávala být nátlaková a už to ze strany ValMezu nebyla tak atraktivní podívaná. Přesto jsme dokázali dvě branky přidat. První v druhém poločase se prosadil opět Renda Veselý, který po brejku a úniku téměř od poloviny hřiště přehodil vsetínského brankáře. Pátý gól domácích vsítil po přímém volném kopu přes vsetínskou zeď Lukáš Křenek.
Dnes jsme naposledy vyzkoušeli možnost jiného rozestavení. I počasí asi promluvilo do faktu, že tento zápas nebyl tak skvěle takticky sehraný, jako v předešlých utkáních. Nedostupovali jsme hráče tak agresivně a náš presink neměl stejnou kvalitu. Byli jsme dlouho na míči, potřebovali jsme zbytečně mnoho doteků. Málo jsme využívali přihrávek do otevřeného prostoru. Nepřítomnost obou hráčů, kteří nastupují na šestce, byla taky znát. Zápas však musím hodnotit kladně. Vstřelili jsme pět branek, prosadili se ze standardních situací a měli množství dalších gólových šancí. Takže i když za mě jen 75%, protože vím, že to umíme daleko líp, přece jen spokojenost.
Michal Vacula - trenér TJVM U17

 
/fotbal5.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/