Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

24. 1. 2020 - U17: Další ze série přípravných zápasů


TJVM U17 – Přerov U17 1:3 (0:1)
branky: 65´ Vrána – 28´, 51´ a 85´ Přerov
sestava TJVM: Večeřa – Sušeň, Vičík, Kundrát, Vaigl – Bílý – Nerušil, Veselý, Juřík – Vrána, Planor.
střídal: 45´ Mach (Vaigl)

V pátek jsme sehráli domácí přípravné utkání proti Přerovu, který je u nás na soustředění. Zápas pro nás sice nedopadl výsledkově příznivě, ale určitě se nemáme za co stydět. Hosté měli ve své sestavě kompletní zastoupení hráčů staršího ročníku 2003. My jsme kvůli četným absencím podpořili několika hráči naši devatenáctku, takže jsme na hřišti měli převážně mladší hráče ročníku 2004. Navíc jsme byli bez krajních obránců a museli zaskočit jindy spíše ofenzivní záložníci. To se podepsalo chybami na pravé straně hřiště, odkud se zrodily všechny tři branky hostí.
Na kluky se nezlobím, prostě na tomto postu nehrají a některé věci jako vystupování nebo jednoduché „uklizení“ míče z ohroženého prostoru v sobě nemají a běžně se s ním nesetkávají. Míša Vaigl i Ondra Mach se však s novou rolí popasovali nad rámec očekávání.
Příjemné bylo sledovat náš výkon v přechodu do útočné fáze a soustavný tlak na branku hostí. Tady jsme sehráli více než vyrovnanou partii. Bohužel nám chyběla koncovka, ale příprava je od toho, aby se tento nedostatek podařilo vypilovat. A když už jsme byli opravdu blízko, vychytal nás hostující brankář, který zachytal opravdu skvěle. Nedokázala ho překonat střela Jindry Vrány ani překvapivý pokus Rendy Veselého zdálky, který brankář Přerova musel „hasit“ na dvakrát ani hlavička Adama Juříka, kterou instinktivně vyrazil. Přímé kopy Míši Bílého tentokrát směřovaly nad břevno hostující branky. O pokus Jindry Vrány z přímého kopu na bližší tyč se opět postaral brankář Přerova. A spousta dalších pokusů míjela branku opravdu těsně nebo byla v poslední chvíli zblokována. Náš čestný úspěch zaznamenal Jindra Vrána, který udělal přerovskému brankáři dlouho kliku a opravdu z nemožného úhlu poslal míč do sítě.
V obraně jsme na trenérské lavičce zaznamenali několik ukazatelů, na kterých budeme muset intenzivněji zapracovat, ale musím vyzvednout výkon Pepy Sušně, který na postu levého beka třetí zápas za sebou ukázal hodně nadstandardní výkon a hrál opravdu skvěle. Četl hru snad nejlíp ze všech na hřišti a včasným vystoupením dokázal podporovat přechod našeho týmu do útočné fáze. Je to překvapení, protože na tento post šel v podstatě zaskakovat za Lukáše Sekyru, který pomáhá devatenáctce. Jinak Pepa hraje v záloze nebo útoku, kde mu to nešlapalo tak, jako teď na levém beku.
Zápas hodnotím bez ohledu na výsledek velmi kladně. Bylo hodně příjemné slyšet obránce Přerova, jak už toho mají plné zuby a jak jim naši kluci svojí aktivitou nedali moc místa pro oddech. S dvanácti hráči jsme uhráli hodně kvalitní zápas proti hodně kvalitnímu soupeři.
Trenér Michal Vacula, asistent trenéra Zdeněk Němec.

/fotbal4.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/