Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

29. 9. 2019 - U17: Mladší dorostenci sice bez bodů, ale se vztyčenou hlavou


Slezský FC Opava – TJVM 2:1 (1:0)
branky: 3´ Chládek (OPA), 47´ Plandor, 73´ Ježek (OPA)
sestava TJVM: Kvapil – Sekyra, Nevařil (K), Kundrát, Horák – Nerušil, Vičík – Sušeň, Veselý, Bumbala – Plandor, střídali: 46´ Juřík (Horák), Vozák (Vičík), 70´ Plesník (Juřík), 77´ Vaigl (Sušeň)
V neděli v Opavě jsme na body nakonec bohužel nedosáhli. Inkasovali jsme rychlou a zbytečnou branku a hra se po taktické stránce nedařila podle představ. Střela Rendy Veselého šla těsně vedle tyče domácí branky. Jeho „přímák“ lízal spojnici tyče a břevna a na druhé straně jsme jen díky skvělým zákrokům Ondry Kvapila v prvním poločase nedostali větší gólový příděl.
Do druhého poločasu tedy přišlo hned dvojité střídání a snaha o rychlé vyrovnání. To přišlo opravdu záhy po úvodním hvizdu a Petr Plandor jeho nechytatelnou tvrdou střelou pod břevno vyrovnal. Vašek Vozák i Adam Juřík hru velmi oživili a mohli jsme jít i do vedení. Bohužel s přibývajícími minutami se na Adamovi projevila ještě nedoléčená nemoc a musel střídat. Chvíli po tomto střídání byl nařízen proti naší brance přímý volný kop a Ježek ho trefil ukázkově přímo do šibenice Kvapilovi branky. Ondra s touto povedenou střelou nemohl nic dělat. Opětovná snaha o vyrovnání už neměla dostatečnou sílu, a tak jsme z Opavy odjeli bez bodu.
Výkon z Opavy nebyl žádnou ostudou a kluci se o výsledek porvali. Domácí byli těžkým soupeřem, ale dokázali jsme jim vzdorovat se vztyčenou hlavou.
Michal Vacula - trenér U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/