Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

18. 8. 2019 - U17: Mladší dorost nedovolil domácím ani gól a přesvědčivě zvítězil


SK Hanácká Slavia Kroměříž – TJVM 0:4 (0:1)
branky: 29´ Plandor, 65´ a 72´ Vaigl, 76´ Klanica
sestava TJVM: Večeřa – Sekyra, Kundrát, Nevařil (K) – Nerušil, Vičík – Vrána, Veselý, Sušeň – Plesník, Plandor
střídali: 24´ Kubíček (Nerušil – zdravotní problém), 46´ Klanica (Plesník), Bumbala (Vičík), 63´ Vaigl (Sušeň)
K prvnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na půdu Kroměříže. V prvním poločase se tým spíše herně hledal, a tak bylo nutné sáhnout k několika střídáním, a to i za cenu rizika, že v případě zranění, zápas dohrajeme v deseti. To se však nestalo a naopak se tyto kroky ukázaly jako správné.
V prvním poločase se podařilo skórovat pouze jednou. Petr Plandor napřáhl z hranice šestnáctky a skvěle uklidil míč do sítě. Další šanci měl Jindra Vrána, ale jeho střela z přímého kopu šla nad konstrukci domácí branky. Nepodařilo se zužitkovat ani přihrávku skrz vápno a Filip Plesník byl na míč krátký.
Druhý poločas se očekával úvodní tlak domácích, ale naši hráči skvěle napadali rozehrávku a několikrát se lacino dostali k míči. Bohužel ani z jednoho zachycení jsme nedokázali skórovat a finální fáze byla zbytečně zbrklá. Šťastným se ukázalo poslední střídání ValMezu. Michal Vaigl skvěle zavřel zadní tyč a pohodlně skóroval. Naladěný první brankou byl na křídle velmi aktivní a o sedm minut později se prosadil znovu. Konečnou úpravu skóre zařídil David Klanica krásnou a nechytatelnou střelou. Nic na tom nezměnil ani závěrečný tlak Kroměříže, která narážela na zkonsolidovanou obranu Valachů Petrem Plandorem jako dalším stoperem. Kroměříž zahrozila pouze ze střely do břevna, ale rozhodčí odraz jako gól neviděl, a tak Staňa Večeřa slaví první čisté konto v nové sezóně.
Trenér Michal Vacula, asistent trenéra Zdenek Němec

 

 

/u17_podzim_2019.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/