Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

27. 7. 2019 - U17: Přípravný zápas rozhodla lepší fyzička


TJVM U17 – FC Hlučín 2:4 (2:3)
branky: 3´ HLU, 7´ Sušeň, 16´HLU, 27´ Plandor, 27´ HLU, 70´ HLU
sestava TJVM U17: Večeřa – Sekyra, Nevařil (K), Horák – Vičík, Nerušil – Vrána, Veselý, Sušeň – Plandor, Klanica
střídali: Bumbala, Juřík, Maléř, Plesník, Vaigl

V sobotu jsme sehráli další přípravný zápas s velice kvalitním soupeřem. Hlučín přijel s hráči ročníku 2003 a měl na hřišti jednoznačnou výškovou převahu. Přesto jsme v první polovině utkání drželi s hostujícím celkem krok. Bohužel s přibývajícím časem se ukazovala naše fyzická nepřipravenost v utkáních s takto silnými celky a dá to určitě hodně práce a času, abychom se jim vyrovnali.
První branku jsme inkasovali hned v úvodu utkání a byla to daň za hru na tři obránce, kterou jsme zkoušeli poprvé. Obrana tady bohužel propadla a míč skončil v síti. Vyrovnali jsme však pár minut poté. Klanica se dostal do úniku po křídle a rozjel parádní útočnou akci, na jejímž konci stál Sušeň, který předpisově zavřel zadní tyč a poslal míč do hostující branky. Že nesmí obránce nikdy přestat hrát, jsme poznali v šestnácté minutě, kdy se opět radoval Hlučín a šel znovu do vedení. Ve 27. minutě byl nařízen přímý volný kop téměř na hranici poloviny hřiště, který rozehrál domácí kapitán Tomáš Nevařil. Míč poslal do šestnáctky hostí a Plandor jako bývalý stoper prokázal skvělý cit pro náběh na míč. O minutu později však opět vedli hosté. Unik po křídle, centr do vápna a gól. Do konce poločasu jsme ještě mohli vyrovnat. Renda Veselý se ocitl úplně sám před brankářem, ale pro zakončení nezvolil nejlepší řešení. To také nezvolil Filip Plesník, když se mu podařilo převzít přihrávku mezi obránce, které svojí rychlostí překonal.
V druhém poločase se s přibývajícím časem stále více do hry dostávali hosté. V sedmdesáté minutě navýšili vedení, když jejich útočník projel naší už unavenou obranou jako nůž máslem a snadno obstřelil našeho brankáře.
Zápas ukázal, že musíme pracovat neustále na fyzičce a hře na minimum doteků.
Trenér TJVM U17 Michal Vacula
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/