Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

1. 6. 2019 - U17: Další nula na kontě našeho gólmana

TJVM – SK Líšeň 1:0 (1:0)
branka: 5´ Klanica
sestava TJVM: Vrba – Sekyra, Němec, Nevařil, Číp – Vičík – Nerušil, Válek, Kopecký – Klanica, Woloczij
střídali: 34´ Melichařík (Nerušil), 41´ Maléř (Vičík), 70´ Křenek (Klanica), 80´ Bumbala (Kopecký), 80´ Halašta (Woloczij)
Líšeň jsme chtěli zaskočit, a to se povedlo. Nastoupili jsme v rozestavení, které používal Bayern Mnichov proti soupeřům, na které chtěl hned od začátku nastoupit s tím největším důrazem v útočné fázi. Jediný gól se zrodil právě z několika minutového úvodního tlaku. Honza Nerušil bez váhání vystřelil z hranice šestnáctky a David Klanica uklidil míč do sítě. Poté nastal dlouhý boj o další průběh zápasu, který jsme jako tým svým zodpovědným výkonem zvládli. Líšeň začala v prvním poločase velice důrazně bojovat o vyrovnání, ale naše obrana opět podala velice kvalitní výkon. Přestože se hostům pár šancí podařilo dotáhnout až do finální fáze, Mira Vrba byl vždy na místě a zatáhl včas za záchrannou brzdu a míč za své záda nepustil.
Náš tým v domácím prostředí zvládl s nulou vzadu třetí zápas v řadě a Mira Vrba lovil míč ze sítě naposledy v Karviné ve 25. minutě zápasu, který jsme nakonec dotáhli k vítězství 1:2. Svoji neprůstřelnost drží úctyhodných 375 minut.
Stali jsme se silným týmem, který dokáže své zápasy odehrát zodpovědně a ještě si dovolit poslat svoje dva pilíře Matochu a Veselého na pomoc U19. Aby to však nebylo všechno, „na zkušenou“ a jako další pomoc v rámci klubu naši tři hráči nastoupili v zápase 1.A třídy ve Slušovicích, proti prvnímu celku tabulky. Z týmu U17 se stal ten, který hájí barvy a čest našeho klubu a hraje srdcem pro ValMez.