Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

15. 5. 2019 - U17: Zápas o


TJVM U17 – FK Blansko 2:0 (0:0)
branky: 56´ a 73´ Woloczij
sestava TJVM: Vrba – Číp, Nevařil, Matocha, Halašta – Válek, Melichařík (K) – Křenek, Maléř, Kopecký – Vrabec
střídali: 41´ Nerušil (Maléř), Woloczij (Křenek), 66´ Bumbala (Halašta), 80´ Vičík (Melichařík)
Zápas s Blanskem byl souboj dvou týmů z chvostu tabulky a v podstatě zápas o „šest“ bodů. Motivace k tomuto utkání i v nepříznivém a deštivém počasí byla jasná.
První poločas byl ve znamení rychlého přístupu k míči z obou stran a obrany na obou stranách si své úkoly plnily velice svědomitě. O kousek nebezpečnější byli v prvním poločase hosté, ale ve finální fázi byli téměř bezzubí. První dějství zápasu bylo také ve znamení dlouhých a vysokých míčů, které hosté díky špatnému taktickému přístupu domácích, bez problémů zvládali.
Do druhého poločasu bylo tedy nutné silově posílit hru na úplném hrotu domácí sestavy a také zlepšit kombinační hru ve středu hřiště. S vysunutím Matyáše Válka na pozici podhrota dostal ValMez větší jistotu a především nový muž na hřišti Michal Woloczij začal obraně Blanska nepříjemně zatápět. V soubojích využíval svých fyzických dispozic a vyhrával míče, důležité pro útok domácích. Také přesunutí Lukáše Vrabce na levý útok byla skvělá volba. To se naplno projevilo v 56. minutě, kdy přihrával míč z křídla na hranici šestnáctky. Tam Michal Woloczij zvolil střelbu přes obránce. Také díky jemné teči, která změnila směr míče a způsobila, že gólman Blanska na střelu nedosáhl, poslal domácí do vedení. Hosté se snažili o vyrovnání, ale disciplinovaný a bojovný výkon domácích, jim to nedovolil. Výborně se v druhém poločase ukázal střídající Nerušil na pozici levé šestky, který druhý poločas odjezdil doslova „po prdeli“. Největší šanci hostí byla střela, kterou naštěstí pro ValMez zastavilo břevno. Brankář Vrba byl nucený vyboxovat míč, ten se dostal na hranici pokutového území, kde ho smolně promáchl Válek. Naštěstí hráč Blanska orazítkoval pouze brankovou konstrukci. Gólová pojistka přišla po střele kapitána domácích Lukáše Melichaříka. Tu dokázal sice brankář hostí ještě se štěstím vyrazit, ale Michal Woloczij byl u míče první a navýšil vedení na dva nula.
Skvělou formu má brankář Mira Vrba s celou obranou. V posledních dvou domácích zápasech jsme doma neinkasovali a z posledních pěti zápasů jsme nasbírali deset bodů.
Trenér Michal Vacula, asistent trenéra Zdeněk Němec.www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/