Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

13. 4. 2019 - U17: Mladší dorost prohrál, zanechal však dobrý herní dojem

TJVM U17 – FC Baník Ostrava 0:4 (0:0)
branky: 61´ Holub, 65´ a 78´ Šmiga, 79´ Chýlek
sestava TJVM: Vrba – Číp, Němec, Nevařil, Bumbala – Křenek, Válek, Matocha (K), Nerušil, Kopecký – Veselý
střídali: 54´ Vrabec (Křenek), Melichařík (Nerušil), 65´ Klanica (Veselý), 73´ Menšík (Válek)
Překvapení se bohužel nekonalo, ale Baník, který před týdnem porazil Zlín 8:0, se proti ValMezu nadřel o dost víc. Svědčí o tom i fakt, že trenér Radek Slončík vystřídal do třicáté minuty tři hráče. Domácí do šedesáté minuty drželi s Baníkem krok a jejich výkon byl bojovný a takticky disciplinovaný. Srazila je až úvodní branka z rohu. Míč byl ukázkově zatočený do brány a to se brání velmi těžce. V posledních dvou minutách jsme ještě inkasovali dva laciné góly, které vycházely spíš ze zlomené psychiky než fotbalového náporu hostů.
Za náš výkon se na jaro určitě stydět nebudeme. Baník přijel hrát proti týmu, který lehce zvládne a na podzim vedl po poločase pohodlně 7:1, ale nyní se potkal s faktem, že fotbal na Valašsku bolí.