Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

30. 3. 2019 - U17: Těžký zápas zvládl mladší dorost se ctí

TJVM U17 – Zbrojovka Brno 2:4 (1:3)
branky: 5´ Veselý, 49´ Vrabec – 16´ Manuel (p), 18´ Prágr, 19´ Manuel, 80´ Darebník
sestava TJVM: Vrba – Němec, Matocha, Nevařil, Bumbala – Válek, Číp, Melichařík (K) – Klanica, Veselý, Kopecký - střídali: 41´ Vrabec (Klanica), 58´ Nerušil (Kopecký – zranění obličej), 62´ Maléř (Válek – zranění lýtko), 69´ Sekyra (Vrabec – zranění koleno), Woloczij (Veselý – zranění oko)
V sobotu jsme se doma utkali s jedním z nejsilnějších celků soutěže. Podzimní srovnání sil dopadlo v Brně pro hráče ValMezu hodně neslavně a Valaši prohráli 12:0. Od té doby však uplynulo hodně vody a nyní stál proti Zbrojovce úplně jiný tým - silnější, vyzrálejší.
V zápase obou devatenáctek se ValMez radoval z výhry a porazil Zbrojovku 3:0. My jsme na toto vítězství chtěli navázat a už v páté minutě po výkopu Mirka Vrby se k míči dostal David Veselý. V přímém střetu s brankářem hostí zachoval chladnou hlavu a dokázal ho přelobovat. Domácí vedli do šestnácté minuty, kdy po faulu Tomáše Nevařila sudí nařídil penaltu. Po její úspěšné exekuci stačily Brnu čtyři minuty a zápas dokonale otočilo a my jsme opět doplatili na laciné chyby. Snažili jsme se zůstat v zápase, ale střela Lukáše Melichaříka skončila na břevně branky hostí.
Do druhého poločasu šel na levý útok Lukáš Vrabec a dokázal vstřelit kontaktní branku. Dostal přihrávku do běhu a po levé straně se dostal až do vápna. Brankáře Brna nekompromisně prostřelil. Bohužel kvůli množství změn v sestavě, které byly způsobené zraněními, se nám už souvislý tlak vytvořit nepodařilo a ještě v poslední minutě jsme inkasovali.
Zápas byl tvrdý, bolel a oba týmy si nic nedarovaly. Když ovšem vezmeme v úvahu, že Zbrojovka disponuje tím nejlepším z více než půlmilionového města a jeho okolí, tak můžeme být i po prohře silně nad věcí. Drželi jsme se soupeřem krok a hráli vyrovnaný zápas. Za týden náš čeká první tým tabulky - Sigma Olomouc a týden po ní Baník Ostrava, takže se určitě nudit nebudeme.