Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

23. 3. 2018 - U17: Dobrý výkon - chyběly však góly


SK Hanácká Slavia Kroměříž – TJVM 3:0 (0:0)
branky: 43´ Pecina (KM), 68´ Cimra (KM), 78´ Zavadil (KM)
sestava TJVM: Vrba – Sekyra, Vrabec, Nevařil, Bumbala – Válek, Číp, Nerušil – Němec, Veselý (K), Maléř
střídali: 36´ Klanica (Němec – zranění), 41´ Matocha (Sekyra), Kopecký (Maléř), Woloczij (Číp), 63´ Halašta (Bumbala), 70´ Menšík (Klanica)
V sobotu jsme hráli první venkovní mistrovský zápas jara na hřišti Hanácké Slavie Kroměříž. V prvním poločase jsme postavili důraz na obranné fázi, přesunu bloku a možných brejcích. Nutno říct, že tato taktika se nám velmi dařila a vytvořili jsme si i množství gólových šancí. Bohužel stejně jako v předešlém zápase s Třincem jsme nedokázali žádnou z nich využít.
Ve druhém poločasu jsme chtěli útočné ambice posílit ofenzivnějšími hráči. Ti však na první poločas vůbec nenavázali, jejich výkon nebyl kompaktní a na hřišti se nedokázali najít a ani si pomoc. Navíc jsme v úvodu poločasu inkasovali branku, která našemu sebevědomí zasadila silný úder.
Po závěrečném hvizdu samozřejmě následovalo veliké zklamání, bezmoc a frustrace. Je třeba se z toho vyspat a podívat se na zápas v Kroměříži i jinýma očima. Ve velice dobrém světle a především dobrý fyzický výkon předvedli Honza Nerušil, Jarek Číp a Matyáš Válek. Velký herní pokrok je také vidět u Viktora Bumbaly a snad nejvíc nebezpečný byl David Veselý. Zajímavou alternativou byl nalevo hrající Daniel Němec.
Trenér TJVM U17 Michal Vacula, asistent trenéra Zdeněk Němec
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/