Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

3. 3. 2019 - U17: Časný zápas zvládli mladší dorostenci s přehledem


TJVM U17 – TJ Sokol Ústí 6:0 (1:0)
branky: 21´ Matocha, 52´ Kopecký, 53´ Vrabec, 58´ Klanica, 68´ Klanica, 76´ Veselý
sestava TJVM 1. poločas: Večeřa – Sekyra, Matocha, Nevařil, Bumbala – Válek, Nerušil – Kopecký, Číp, Maléř – Woloczij (výpomoc soupeři Menšík)
sestava TJVM 2. poločas: Vrba – Menšík, Matocha, Nevařil, Bumbala – Vičík – Klanica, Veselý, Válek – Kopecký, Vrabec (výpomoc soupeři Woloczij)
Už od osmi třiceti jsme doma přivítali dorost Ústí u Hranic na Moravě. Soupeř, který hraje soutěž o tři třídy níž, se především v prvním poločase předvedl velmi fotbalově. Kombinoval na minimum doteků a ukázal, že práce s mládeží je v Ústí na skvělé úrovni. Pro nás se naopak otevřel prostor vyzkoušet v přípravě některé nové alternativy. Do brány se v prvním poločase postavil po dlouhém zranění Staňa Večeřa. Přestože neměl moc práce, některé situace si vyžadovaly jeho pozornost, ale ty vyřešil bravurně. Na středu zálohy hrál poprvé jako alternativa za Davida Veselého Jarek Číp. Nová role mu skvěle sedla a odehrál tam výborný zápas. V kombinaci si rozuměl se všemi spoluhráči a byl schopen rozdávat míče všemi směry. ValMez nebyl moc agilní ve finální fázi a jeho koncovka byla bezzubá. Za zmínku stojí snad šance Matouše Kopeckého a oslavence Honzy Nerušila. Druhý jmenovaný však v den svých narozenin nebyl ani z jedné jeho střel gólově úspěšný. Domácí vyhráli první poločas díky standardní situaci. Po rohu prokázal skvělý výběr místa Ondra Matocha a trefil míč placírkou učebnicově k tyči branky hostí.
V druhém poločase jsme si vyzkoušeli hru ve vysoce útočném rozestavení a zvítězila také naše fyzická převaha. Po hattricku sahal Klanica, Matouš Kopecký před svým gólem ještě orazítkoval tyč. Lukáš Vrabec, který už naskakuje za devatenáctku, uhrál svoji šanci konečně jednoduše bez zbytečných mazlení se s míčem a poslal míč po přihrávce přesně k tyči. Opravdovou lahůdkou byla trefa Davida Veselého. Domácí zahrávali přímý volný kop ze vzdálenosti přibližně dvacet pět metrů. David míč trefil opravdu ligově a vymetl nechytatelnou střelou šibenici branky Ústí.
Hosté byli početně znevýhodněni, a tak jsme do jejich řad propůjčili na každý poločas jednoho hráče. Šanci Filipa Menšíka hasil v prvním poločase Večeřa a v tom druhém snad jedinou šanci hostí, o kterou se postaral Michal Woloczij, Vrba.
Zápas byl samozřejmě rozdílový v náš prospěch, ale soupeř po utkání mohl odcházet se vztyčenou hlavou. Zásahy brankáře hostí byly ozdobou zápasu, a to co dokázal zlikvidovat, přivádělo domácí hráče k šílenství. My jsme si občas vybírali místa, ve kterých bylo třeba daleko víc přitlačit soupeře a nenechávat mu tolik času na rozehrání. Toto a mnohé další věci budou předmětem tréninků dalšího týdne.
trenér Michal Vacula, asistent trenéra Zdeněk Němec
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/