Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

23. 2. 2019 - U17: Všechny branky padly až ve druhém poločasu


TJVM U17 – MFK Frýdek-Místek 2:1 (0:0)
branky: 42´ Veselý, 62´ Klanica – 65´ F-M
sestava TJVM 1. poločas: Vrba – Sekyra, Němec, Nevařil, Bumbala – Válek, Nerušil, Číp – Maléř, Klanica, Kopecký
sestava TJVM 2. poločas: Vrba – Sekyra, Němec, Nevařil, Bumbala – Válek, Číp – Menšík, Veselý, Kopecký – Woloczij
střídali: 40´ Veselý (Klanica), Menšík (Maléř), Woloczij (Nerušil); 60´ Večeřa (Vrba), Klanica (Kopecký), Maléř (Menšík)
V prvním poločase zápasu jsme hráli s defenzivními úkoly. Na nezvyklých místech byl zkoušen Jarek Číp, Honza Nerušil i David Klanica. Hosté v prvním dějství zahrozili po rohu a v úniku, kdy musel nájezd soupeře hasit brankář Vrba. Bylo vidět, že obrana, poskládaná z ročníku 2003 nemá dostatečně zvládnuté zajištění a ani stoperská dvojice není sehraná. Přesto Dan Němec i Tomáš Nevařil odvedli dobrý výkon. ValMez se dostal také do několika šancí, kterým však chyběl jakýkoliv důraz v koncovce.
Druhý poločas střed hřiště vyztužil David Veselý a rozestavení jsme změnili na 4:2:3:1. To nám poskytlo větší sílu v útoku a hned dvě minuty po zahájení se David Veselý trefil ukázkově k pravé tyči. Aktivně jsme napadali obrannou řadu soupeře a za dvacet minut se k míči dostal David Klanica. Tomu brankář Frýdku-Místku svým vyběhnutím nabídl možnost lobu, který náš útočník bezchybně zužitkoval. Hosté také vstřelili branku, a to když jejich hráč byl s míčem jednoznačně v zámezí a měl se zahrávat aut. Všichni, domácí i hosté, přestali hrát. Bohužel ne hráč s míčem a jel do nerušeného nájezdu na střídajícího brankáře Večeřu, který proměnil. Cenná lekce v tom, že se hraje naplno, dokud nezazní hvizd rozhodčího.
Zápas opět ukázal několik důležitých momentů, na kterých je třeba pracovat. Střelecké zakončení je jakoby se strachem. Střely jsou slabé a brankáři do rukou. Obranná řada ročníku 2003 nemá zvládnuté zajištění. Náš přístup k soupeři je častokrát pomalý a nedůrazný. Musíme dál pracovat.
Michal Vacula - trenér TJVM U17
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/