Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

Ohlédnutí za minulým kolem

Muži A v Hranicích nastoupili bez bázně. V tomto zápase proti favoritovi mohli pouze získat. Také tomu začátek utkání nasvědčoval. Ihned v úvodu se ujala střela J. Vrány a Valmez vedl. Domácí srovnali zásluhou gólu z ofsajdu, a když už se zdálo, že bodová dělba je spravedlivým resultátem, přesná hlavička domácích znamenala pro zraněními zdecimovaný tým Valašského Meziříčí další porážku (Hranice - TJVM 2:1).
Muži B v Kateřinicích nesoustředěným výkonem v první dvacetiminutovce umožnili domácím lacino skórovat. Předpoločasovým gólem Horáčka Valmez snížil. Ve druhé půli mačkali hosté domácí obranu jako citrón. Veškeré šance však pochytal neskutečnými zákroky domácí gólman. Poslední branka domácích padla z ojedinělého brejku (Kateřinice - TJVM B 4:1)
Dorostenci U19 sehráli divácky atraktivní duel. Z mnoha šancí Valmezu se v první půli urodil bohužel jen jeden gól. Místo zvýšení náskoku, využil soupeř po dvou hrubkách domácích ve druhém dějství, nabídnutou šanci a odvezl si všechny body. (TJVM U19 – Uničov 1:2)
Tým U17 zachraňoval víkendovou výsledkovou mizérii ostatních týmů. Silného protivníka nejprve přehrával, potom vlastní chybou dostal hosty zpět do hry, ale následným dobrým výkonem si zasloužené vítězství vzít nenechal. (TJVM U17 - Uničov 5:3)
Komentáře trenérů U19 i U17, stejně jako komentáře dalších mládežnických trenérů TJVM, jsou ke shlédnutí na klubovém FB.