Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

14. 4. 2018 - U19: Jeseník ve Valmezu neměl nárok


TJVM – FK Jeseník 6:0 (3:0)
branky: 4. Smékal, 26. Sovák (pen.), 41. Smékal, 59. Kadla (pen.), 73. Kelárek, 77. Vrána
sestava TJVM: Hegar – Kelárek (75. Němec), Sovák, Gold, Koleček (65. Vrabec) – Kadla, Straka – Marek (46. Vrána), Gajdušek (56. Pobořil P.), Gajdoš (46. Vozák) – Smékal
Na soupeře jsme se dobře připravili a od začátku měli díky dobrému pohybu převahu. Hned ve čtvrté minutě ji zúročil Smékal po přihrávce Marka. Poté přišlo období nevyužitých příležitostí, ve kterém se z ojedinělého brejku dostal hráč hostí sám před Hegara. Ten ho ale bravurně vychytal. Plané minuty utnula kapitánem Sovákem proměněná penalta po zákroku na Gajdoše. Do poločasu ještě přidal svoji druhou branku po centru Gajduška hlavou Smékal a do kabin se šlo v herní a výsledkové pohodě.
Druhý poločas přinesl stejný počet branek. Podíleli se na nich další tři hráči. Nejprve byl v 59. minutě ve vápně faulován pronikající Straka a Kadla si připsal gólový zářez. V 73. minutě přišla nejhezčí branka. Kelárek si vzal na polovině míč, obešel vše co mu stálo v cestě a zavěsil. Skóre zápasu uzavřel v 77. minutě po vybídnutí Smékala důrazný Vrána. 
První domácí zápas jsme zvládli, protože jsme nic nepodcenili a vždy nepříjemnému soupeři dovolili minimum. I faktor hlavního hřiště byl hodně znát. Kluci hráli s chutí, opět minimálně debatovali a věnovali se naplno hře. První mistrák za starší odchytal při zranění Fröhlicha a Škorni brankář Hegar, a i když nebyl v ohni střel, důležité zákroky bezpečně zvládnul.
Jan Pitr – trenér TJVM U19

/m2.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/