Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

17. 2. 2018 - U19 a U17: I přes prohru v přípravě trenérská spokojenost

TJ Valašské Meziříčí – FK Vsetín 1:4 (0:2)
Sestava TJVM U19/U17: Fröhlich (Hořanský) - Němec, Jašíček, Straka, Kelárek – Žemla, Smékal – Ryšánek, Pobořil R., Marek – Škorňa – Kristýn, Válek, Kořistka
Přípravný zápas na domácí umělce nabídl klasické valašské derby. Valašské Meziříčí nastoupilo proti Vsetínu. Torzo domácího týmu U19 bylo doplněno mladšími dorostenci, z nichž mnozí do U19 nakoukli teprve poprvé. I tak se hrál zajímavý zápas. Nebýt dvou hrubek obránců a gólmana, z nichž vsítili hosté v prvním poločasu velmi laciné góly, byl by přestávkový výsledek bezbrankový. Ve druhé půli hosté ze Vsetína, díky fyzické převaze a většímu důrazu v koncovce zvýšili své vedení. Domácí upravili Smékalem z pokutového kopu na konečných 1:4.
Ohlas z valašskomeziříčské šatny: "Měl to být zápas týmů U19. Vlivem nemocí nám zbylo pouhých 5 hráčů r. 1999 a 2000, z toho dva byli gólmani. Zbytek týmu tvořil kádr mladšího dorostu (U17) – 8 hráčů r. 2001 a 2 hráči ročník 2002. Přesto jsme hráli s fyzicky vyspělejším soupeřem vyrovnanou partii. Pokud dnes něco vytknout, tak snad jen trochu slabší mezihru ve středu pole a nedůraznou střeleckou koncovku. Pro většinu hráčů byl zápas jednou z prvních zkušeností s „velkým fotbalem“, i proto jsme s celkovým výkonem týmu spokojeni."