Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

14. 1. 2018 - U17: První přípravný zápas mladšímu dorostu vyšel


TJVM U17 – TJ Sokol Branky 7:3(4:2)
Úvodní sestava: Hegar -  Zahradníček, Vašek, Němec Ondřej, Halašta – Vrba, Žemla – Kristýn, Pobořil, Lokša – Handl; střídali: Němec Daniel, Kandra, Kořistka, Vrabec, Kelárek, Sovák
Na úvod přípravy jsme si pozvali tým Branek. Soupeř na sobě chce pracovat do jarní části herně i fyzicky, a proto byl pro nás ideální volbou. My jsme začali  s tréninky na posílení jednotlivých svalových partií a zápas s týmem mužské kategorie do tohoto plánu ideálně zapadl. Sedmnáct hráčů střídalo v blocích po třiceti minutách a v každém střídání jsme si vyzkoušeli něco jiného. Zahájili jsme v klasickém rozestavení 4-2-3-1, které praktikujeme celou sezónu. V první minutě otevřel skóre utkání Lokša, který projel obranou bez větších potíží a dostal se do střelecké pozice. Ve třinácté minutě navýšil vedení ValMezu Handl. Hosté v sedmnácté a osmnácté minutě dvěma góly srovnali. Mladší dorostenci, za které naskočily ročníky 2001, 2002 a 2003, tak dostali cennou lekci o obraně čtverce na hranici šestnáctky, odkud musí míč nekompromisně a co nejrychleji zmizet. První střídání patřilo Markovi Lokšovi. V devatenácté minutě opět úřadoval na pravé straně a připravil ideální pozici Žemlovi, který poslal domácí znovu do vedení. Na konci poločasu, hrálo se bez ohledu na věk dvakrát čtyřicet pět minut, ukázal Vrabec, jak vypadá rychlost hráče v přímém přenosu a utekl krajnímu obránci na dvou metrech snad o metrů pět. Svoje sólo zakončil brankou a domácí šli do přestávky s pohodlným vedením 4:2.
Druhou půli odstartoval svým výletem stoper Ondra Němec, který ze své pozice vyjel hodně vysoko a nabídl gólovou příležitost Sovákovi. Talentovaný čtrnáctiletý hráč starších žáků ukázal velký přehled hrotového hráče a nahlas řekl, že tento post je pro něj jako stvořený. Další branku pak přidal v šedesáté páté minutě. Branky ještě snížily v sedmdesáté páté minutě, ale poslední slovo měli domácí a Vrba svojí střelou uzavřel na konečných 7:3.
Brankám určitě děkuji za skvělý start přípravy. V čistém utkání ukázali fotbalovost a mají na čem stavět. Nám ukázali místa, které chceme do sezóny vypilovat a na kterých musíme pracovat.
Michal Vacula – trenér U17

/fotbal2.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/