Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

30. 9. 2017 - U17: Dvě vítězství na domácím hřišti

TJVM U17 – Nový Jičín 2:0 (1:0)
Branky: 40´ Pobořil, 44´ Kristýn
Sestava: Hegar – Zahradníček, Vašek, Matocha, Kandra – Melichařík, Žemla – Vrba, Pobořil (K), Vrabec – Handl - střídali: 41´ Kristýn (Vrba), 51´ Válek (Handl), 64´ Kopecký (Vrabec), 73´ Kořistka (Kandra), 79´ Palacký (Melichařík)

První ze dvou domácích zápasů hraných obden, odehrála valašskomeziříčská sedmnáctka proti sousednímu Novému Jičínu. O vedení domácích a gól do šatny se postaral po rohovém kopu Zahradníčka kapitán Radim Pobořil. Zasáhl míč hlavou a poslal jej přesně do šibenice novojičínské branky. Krátce po začátku druhého poločasu navýšil na konečných 2:0 po individuálním úniku Kristýn. V 55. minutě po bezdůvodném odkopnutí míče odešel po druhé žluté kartě kapitán hostí Rončka do kabin a ulehčil tak domácí obraně cestu za ziskem cenných tří bodů. Rozhodnutí sudího sice zvedlo velkou vlnu emocí na hostující střídačce, ale to už na vývoj zápasu nemělo žádný vliv. - přiložena fotogalerie

TJVM U17 – Šumperk 11:3 (7:1)
Branky: 3´ Melichařík, 8´ Kořistka, 10´ Kopecký, 11´ Kořistka, 20´ Kristýn, 22´ Šmíd (ŠUM), 33´ Kopecký, 40´ Vrabec, 50´ Šmíd (ŠUM), 52´ Pobořil, 53´ Lokša, 54´ Hatala (ŠUM), 55´ Pobořil, 56´ Sovák
Sestava: Hegar – Zahradníček, Vašek, Vrabec, Kořistka – Melichařík, Žemla – Kristýn, Pobořil (K), Kopecký – Válek - střídali: 41´ Handl (Kopecký), Sovák (Válek), Vrba (Žemla), Lokša (Kristýn), 50´ Kandra (Kořistka)

Po úspěšně zvládnutém čtvrtečním zápasu s Novým Jičínem čekalo domácí Valašské Meziříčí střetnutí s celkem Šumperka. Toto utkání bylo velmi ovlivněno faktem, že hosté se potýkají s ročníkovým problémem a do tohoto zápasu museli zasáhnout i dva hráči ročníku 2004 respektive tři hráči ročníku 2003, kteří v měření sil s hráči ročníku 2001 resp. 2002 nemohou být rovnocenným soupeřem. To se naplno projevovalo už od prvních minut a ValMez šel rychle do několikabrankového pohodlného vedení. S přibývajícími minutami se u domácích vytrácela jakákoliv motivace, protože na konci prvního poločasu už nebylo o co hrát. Dělali laciné chyby v obraně a Šumperk si alespoň odváží za svoji velkou bojovnost zaslouženě tři vstřelené branky.