Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U17 mladší dorost

19. 8. 2017 - VM U17: První domácí zápas byl vítězný


VM U17 - Krnov 1:0 (1:0)

Branka: 8´ Melichařík

Sestava: Hegar - Zahradníček, Vašek, Matocha, Válek - Melichařík, Palacký - Kandra, Vrba, Vrabec – Kristýn. Střídali: 41´ Pobořil (Kristýn), Žemla (Palacký), 55´ Lokša (Vrba), 78´ Halašta (Kandra)

V prvním domácím utkání sezóny hostilo Valašské Meziříčí hráče Krnova. Obě mužstva podlehla v úvodním kole svým soupeřům. Valašské Meziříčí na půdě Prostějova 2:1 a Krnov prohrál na domácím hřišti s HFK Olomouc 1:3. První poločas měli navrch domácí fotbalisté. Vytvořili si řadu šancí a zrodila se i jediná a pro Valašské Meziříčí vítězná branka utkání. Melichařík se dostal k nepříliš kvalitně vykopnutému míči a za hranicí šestnáctky poslal na branku Krnova nechytatelnou střelu. Této brance předcházela šance hostů. Dostali příležitost zahrávat přímý volný kop, ale nadějný pokus skončil vedle tyče Hegarovi branky. Ve dvanácté minutě mohl vedení navýšit Kandra a měl k tomu opravdu blízko, ale z brankové čáry dokázala obrana hostí míč poslat do bezpečí. Stejný hráč se pokusil skórovat i ve dvacáté minutě, ale našel jen připravené rukavice brankáře Krnova. Několik dalších šancí Valašského Meziříčí skončilo díky nekvalitnímu centru do malého vápna, kde byl vždy připravený brankář hostí. Domácí také zahrávali několik rohových kopů, ale také bez dalšího gólového úspěchu.

Po změně stran se jako první dostal do slibné šance Zahradníček, ale opět narazil na kvalitně chytajícího gólmana hostujícího celku. Krnov chtěl utkání minimálně vyrovnat a po jedné z brejkových situací se vehementně dožadoval penalty, když jeho hráč po střetu se stopery domácího celku skončil na zemi. Rozhodčí však hru domácích zadáků posoudil jako čistou a Valašské Meziříčí i díky tomuto rozhodnutí uhájilo těsné vedení a radovalo se z prvního vítězství v sezóně. Michal Vacula - trenér U15

/k1600_p1070525.jpg

/k1600_p1070554.jpg

/k1600_p1070562.jpg

/k1600_p1070568.jpg

/k1600_p1070585.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/