Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U13 mladší žáci

20. 11. 2018 - U13: Josef Sluštík (trenér U13) bilancuje parádní podzim mladších žáků


Do podzimní části jsme vstupovali s velkým očekáváním. Letní příprava nám vyšla jak výsledkově, tak herně nad očekávání. Byli jsme posíleni o 4 hráče, takže nám už nehrozilo, že kluci budou hrát bez střídání celých 90 minut. Podzim jsme začali třemi vítězstvími v řadě, což nás nastartovalo a kluci předváděli celý podzim dobré výkony. Samozřejmě,že jsme se nevyhnuli menší krizi, která nás potkala ve dvou utkáních za sebou. V 5.kole jsme prohráli ve F-M 1:7 a  hned v následujícím kole doma s Opavou 0:12. V následujících 7 zápasech jsme však 6x vyhráli a podzimní část žákovské ligy jsme zakončili na 4. místě s bilancí 10 výher a pouze 4 porážek a skórem 83:57.
O tom,že kluci hrají kvalitní fotbal svědčí i to, že celkem 6 hráčů se dostalo do výběru zlínského kraje. Hlavními oporami týmu byli brankář Daniel Koleček, který chytil celkem 3 penalty, obranu dirigoval Vojta Pavlica (1 branka), kterému se svými výkony přibližoval Michal Kocián (3 branky). V záloze dirigoval hru Adam Lejska (7 branek), kterého doplňovali hlavně Samuel Sedlák (9 branek) a Matěj Ondřej (3 branky). A v útoku jsme spoléhali na naše dva střelce - Ondru Marka (25 branek) a Jakuba Růčku (18 branek).
V celkovém výčtu však nesmím opomenout i ostatní hráče, kteří se zasloužili o výborné výkony: obránci Zdeněk Hlaváč (2 branky), Ondřej Kovář (1 branka), Adam Kostka (2 branky) a Vojta Zedek. záložníci: Martin Glamoš (4 branky), Josef Boháč (5 branek).
Po skončení mistrovské části budeme dál trénovat 3x týdně až do 15.12., kdy se zúčastníme mezinárodního turnaje v Púchově. Poté budou mít kluci zasloužené volno až do 21. 1. 2019, kdy začneme se zimní přípravou. Doufám, že se klukům na jaře povede minimálně zopakovat výkony a výsledky z podzimu a že neusnou na vavřínech.
Josef Sluštík - trenér U13

 
 
 
/u13.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/