Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U13 mladší žáci

13. 8. 2018 - U13: Excelentní letní příprava mladších žáků


Tým U13 se pilně připravuje na podzimní soutěžní boje. Krátké zhodnocení fotbalového léta a novinky z týmu komentuje trenér Josef Sluštík
"Letní přípravu jsme začali již 16. 7. posíleni o několik nových hráčů z okolních týmů. Přišli k nám Jakub Růčka a Martin Glamoš z Dolní Bečvy, Michal Kocián z Rožnova p. R. a Samuel Sedlák z Vítkovic.
 
První přípravné utkání jsme odehráli 28. 7. proti U13 HANÁCKÁ SLAVIA Kroměříž s výsledkem 2:1. Obě branky vstřelil Ondra Marek. 
sestava TJVM U13: Koleček - Kovář, Kocián, Lejska, Kostka, Hlaváč, Glamoš, Ondřej, Marek, Růčka
 
V dalším "přáteláku" jsme nastoupili 5. 8. proti U13 z Vyškova, kteří byli na soustředění v Jeseníku n./O. Utkání skončilo naší výhrou 6:5, když v průběhu utkání jsme vedli již 5:2. Branky TJVM: Marek 4x, Kocián, Sedlák
sestava TJVM U13: Koleček - Hrabovský, Hlaváč, Pavlica, Kostka, Zedek, Kocián, Boháč, Glamoš, Lejska, Marek, Růčka, Sedlák
 
Již o dva dny později jsme se střetli v Novém Jičíně proti místnímu týmu starších žáků s výsledkem 5:0. Branky TJVM stříleli Boháč 2x, Zedek, Kostka, Sedlák (p.k.). 
Jelikož starší žáci hrají na celé hřiště, udělali jsme kompromis a hráli jsme 8+1 s brankami na velkém vápně. Mrzí mě pouze zranění Vojty Zedka, doufejme, že se nebude jednat o nic vážného a Vojta se zapojí co nejdřív do tréninkového procesu.
sestava TJVM U13: Koleček - Zedek, Kovář, Pavlica, Hlaváč, Kostka, Boháč, Lejska, Glamoš, Marek, Sedlák, Růčka
 
12. 8. jsme se zúčastnili turnaje čtyř prvoligových týmů, který se hrál ve Spytihněvi. Hrálo se systémem každý s každým 2 x 17 min. Zvláštností turnaje bylo, že vítězem turnaje se měl stát tým s největším počtem nastřílených branek. Naše výsledky: Valmez - Znojmo 3:1 (Marek, Boháč, Pavlica), Vyškov - Valmez 2:3 (Marek 2x, Pavlica), Valmez - Hranice 5:2 (Sedlák 2x, Glamoš, Boháč, Růčka).  Po odehrání všech utkání jsme měli navlas stejné skóre jako Znojmo 11:5 a jelikož dalším kritériem byl výsledek vzájemného utkání, celý turnaj jsme nakonec vyhráli.
Turnaje se zúčastnili tito hráči TJVM: Koleček - Kocián, Hlaváč, Pavlica, Kovář, Kostka, Boháč, Lejska, Glamoš, Marek, Růčka, Sedlák
 
V přípravě nás čeká už pouze triangl ve Frenštátě p. R, který odehrajeme 17.8. a poté už první mistrovské utkání, které odehrajeme 25. 8. v Bílovci.    
 
                                    
 
                                                                                                         
 
/fotbal6.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/