Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U12 mladší žáci

24. 2. 2018 - U12: Kombinovaný tým U12 se v Púchově neztratil


V sobotu se torzo týmu TJVM U12 zúčastnilo halového turnaje pro ročník 2005 na umělé trávě v Púchově. Jelikož vládne v našem týmu velká marodka, posílili jsme se o 4 kmenové hráče MŠK Púchov, kteří byli po nemoci a neodjeli se svým týmem na soustředění. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 týmů systémem „každý s každým 1x20´“ se složením družstva 6+1. V prvním utkání jsme nastoupili proti akademii Juventus Žilina a po vyrovnaném průběhu jsme prohráli 0:2. V dalším utkání jsme se střetli s pozdějším vítězem celého turnaje týmem FKM Nové Zámky a prohráli jsme 0:5. Toto utkání se bohužel nevydařilo Ondrovi Markovi, který se zbytečným držením míče podepsal pod 3 branky soupeře. Po dvou zápasech skóre 0:8 kluky zdravě naštvalo, udělali jsme několik změn na jednotlivých postech a v dalším utkání jsme porazili Attack Vrútky jednoznačně 5:1 (Nosáľ 2, Marek 2, Ernek). Poslední utkání v turnaji bylo zároveň i soubojem o celkové 3. místo v turnaji. Nastoupili jsme proti týmu Duslo Šaľa a zvítězili jsme 3:2 (Ernek 2, Nosáľ), když během zápasu jsme vedli už 2:0.
Dnes musím všechny kluky pochválit, odehráli skvělé zápasy proti o rok starším soupeřům a vyrovnali se jim jak rychlostně tak i svým fotbalovým umem.
Turnaje se zúčastnili tito hráči TJVM U12/MŠK Púchov:Hyžák (Púchov) - Pavlica, Zavadil, Štefanec (Púchov), Marek, Zedek, Nosáľ (Púchov), Sedlák, Ernek(Púchov)
Josef Sluštík – trenér TJVM U12

/dsc_0102.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/