Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U10 starší přípravka

16. 3. 2019 - U10: Valach Cup 2019


V sobotu 16. března se v nově postavená sportovní hala v Hustopečích nad Bečvou stala dějištěm fotbalového turnaje pro naše hráče TJ Valašské Meziříčí starší přípravka U10.
Turnaje se zúčastnily týmy: SK Uničov, FC Hlučín, FC Baník Ostrava U10 a U9, MŠK Púchov, MFK Karviná a SK Zašová. O kvalitním obsazení svědčí i výsledky zápasů, které byli velmi vyrovnané a mnohdy končily jednogólovým rozdílem.
Naši hráči pod vedením trenérů M. Guráše a V. Štěpánka podali bojovný výkon, za který je chceme pochválit a popřát jim do dalších bojů mnoho sportovních úspěchů. 
Tímto bych chtěla poděkovat všem rodičům, trenérům, rozhodčím, všem organizátorům, kteří pomohli turnaj zorganizovat na výbornou a pevně věřím, že nultý ročník turnaje Valach Cup bude mít pokračování i v dalších letech.
V neposlední řadě děkujeme všem sponzorům za podporu: IPG Milotice, DEZA a.s., Váhala a spol. s.r.o., Pekárna Anežka Palačov, Cyrilovo pekařství s.r.o., Okna Triogas s.r.o., Elektromontáže Hadaš Miroslav - děkujeme, že podporujete naše mladé talenty.
Konečné pořadí: 1. SK Uničov, 2. FC Hlučín, 3. MFK Karviná, 4. FC Baník U10, 5. SK Zašová, 6. FC Baník U9, 7. TJ Valašské Meziříčí, 8. MŠK Púchov 
Mária Grygaříková
/10.jpg

/imageresize1.jpg

/imageresize3.jpg

/11.jpg

/imageresize2.jpg

/imageresize7.jpg

/imageresize6.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/