Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U10 starší přípravka

1. 12. 2018 - U10: Vítězné Valašské Meziříčí


Dne 1. 12. 2018 jsme pod vedením trenérů Martina Guráše a Vladimíra Štěpánka vyrazili s týmem U10 na kvalitně obsazený halový turnaj do Senice na Hané nedaleko Prostějova.
Týmy zvučných jmen jako jsou SK Sigma Olomouc, MFK Vyškov, 1. SK Prostějov, FC Hlučín a další dodaly turnaji kvalitu i prestiž.
V základní skupině jsme v prvním zápase narazili na domácí Prostějov, který nás zaskočil a prohráli jsme 3:1. Nakonec to však byla jediná prohra Valašského Meziříčí v celém turnaji. Ve druhém zápasu jsme poměřili síly se Sigmou Olomouc a výsledkem 3:0 pro nás jsme dostali potřebnou chuť do fotbalu. Od této chvíle se náš výkon stále zlepšoval.
Další naše výsledky ve skupině: 
TJ VM - SK Hranice 3:1, TJ VM - Sokol Velký Týnec 1:0. Po základní části jsme s 9 body obsadili druhou příčku za prvním Prostějovem, který nasbíral pouze o bod víc, tedy 10.
V semifinále nás prověřil tým z prvního místa druhé skupiny (Vyškov), který suveréně svou skupinu vyhrál. U tohoto zápasu stojí za zmínku nejen výhra Valašského Meziříčí 2:1, ale i fakt, že jsme celý zápas byli lepším týmem což potěšilo zejména trenéry!!! 
A bylo tu finále!!!  Valašské Meziříčí vs. Olšany u Prostějova: Zápas byl plný zvratů - vedení Olšan - poté vedení TJ VM a nakonec spravedlivá remíza. O vítězi celého turnaje musely rozhodnout až penalty, které jsme v poměru 2:1 vyhráli!!! (kopali z každého týmu 3 hráči).
Kromě individuálních ocenění, M. Hadaš - nejlepší hráč, J. Zátopková - nejlepší hráčka, zdobil náš tým bojovný kolektivní výkon. Naše nové sportovní soupravy, ve kterých jsme na turnaj přijeli a v nichž jsme hrdě reprezentovali náš oddíl, podpořily klubového ducha týmu.
Pochvalu za celý turnaj si zaslouží tito hráči: L. Mikl, T. Kučera, V. Mikl, M. Hadaš, J. Zátopková, T. Guráš, V. Grygařík, M. Štěpánek, L. Pecha, M. Staněk, Š. Grygařík. A samozřejmě nesmíme opomenout fanklub rodičů, který by si tentokrát zasloužil zlatou medaili také :-D
Grygaříková M.
 
 
 
 
 
 
/img_1465.jpg

/img_1788.jpg

/img_1559.jpg

/img_1795.jpg

/img_1811.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/