Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U10 starší přípravka

17. 11. 2018 - U10: Parádní turnaj v komentáři rodičů


V sobotu 17. 11. 2018 se svěřenci trenéra M. Guráše a V. Štěpánka zúčastnili kvalitního turnaje na Slovensku v Korni.
Za účasti 10 tymů, mezi kterými byli i mančafty prvoligových klubů na Slovensku jako např. MŠK Žilina, FC Košice, domácí školský klub FŠ Slovania, se naši hráči vůbec neztratili. V základní skupině jsme sehráli zápasy s tymy Karlova Ves, se kterou jsme remízovali, TJ VM - Kalinkovo, kterému jsme podlehli 3:6 (vítěz turnaje bez prohry), TJ VM - FC Košice, se kterými jsme vyhráli po bojovném výkonu 1:0. A v posledním zápase základní skupiny jsme po nešťastné brance 20 sekund před koncem utkání remizovali 2:2. V základní skupině jsme obsadili 3. místo s počtem 5 bodů a zajistili jsme si účast v skupině o 1. - 6. místo. V této skupině jsme narazili na týmy Karlova Ves - modří (remíza 1:1), Slovania 1:3 - v tomto zápase měli více štěstí domácí, kdy dali druhou rozhodující branku, která zlomila zápas na jejích stranu. Turnaj jsme ukončili zápasem s MŠK Žilina prohrou 1:5, která byla podle nás nejfotbalovějším  týmem turnaje. Důkazem toho byl i hráč roku narození 2011, který získal ocenění Nejlepší hráč turnaje.
Za zmínku stojí i naše hráčka Justýnka Zátopková, která byla jedinou dívčí hráčkou. Kromě celkového umístnění týmu TJ Valašské Meziříčí 5. místo byli pořadatelem vyhlášení valašskomeziříčští rodiče za nejlepší fanclub. 
Hráče musíme pochválit za bojovnost a radost z fotbalu, kterou předváděli. Taktéž děkujeme trenérům za jejich práci a věříme, že jednou se budeme dívat na naše hráče s výkonem, který na turnaji předváděla MŠK Žilina =).
Velké poděkování rovnež patří sponzorům Elektromontáže Hadaš (p. Miroslav Hadaš) a firmě Okna Triogas s.r.o. (p. Vladislav Grygařík), kteří se finančně podíleli na zakoupení krásných dresů na reprezentaci klubu TJ Valašské Meziříčí.
Grygaříková M.
/img_1411.jpg

/img_1413.jpg

/img_1430.jpg

/img_1424.jpg

/img_1446.jpg

/img_1432.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/