Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

O klubu a znak

Historie oddílu
 

 

2015 Klub angažuje k A týmu bývalého reprezentana a nyní trenéra Martina Kotůlka, který tým dovedl do špičky divize. Mládež v dorostu pod vedením šéftrenéra mládeže Navrátil obsazuje 1 a 3 příčku soutěže. Žáci hrají soutěže SpSM a přípravka U11 hraje úspěšně soutěž žáků a další přípravky včetně U7 trénují a zdokonalují své dovednsti. 

2013 Oddíl opět angažuje Mgr. Jana Navrátila, který po neúspěšném startu přebíra A tým a zachraňuje ve Valmezu divizní soutěž. 

2012
Oddíl po velkém úsilí získává statut Sportovního střediska mládeže. Vedoucím střediska SpSm a šéftrenérem mládeže se stává nově příchozí Robert Blaško. Ten  se později  stává i trenérem mužů MSD skup. E. Výbor je rozšířen o Ing. Zdeňka Furmánka a Daniela Drápelu.

2011
A tým převzal Emil Nečas, oddíl žádá ČMFS o statut sportovního střediska mládeže (pro žákovské týmy)

2010  A tým mužů trénuje Karel Orel (držitel nejvyšší trenérské licence UEFA Profi), pod jeho vedením A tým patřil do horní poloviny divizní tabulky. A tým žen postupuje do moravské ligy žen a tým žáků do moravské divize.

2009 V lednu přichází na post šéftrenéra mládeže Mgr. Jan Navrátil a na pozici tajemníka Anna Žilinská

2007A muži  vedením trenérů Emila Nečase a Michala Petružely postoupilo do divize E, výbor rozšířen o nové členy ( tajemník –Zdeněk Horák, člen výboru – Vítězslav Nesvadba), založeno družstvo žaček.

2006 Rozsáhlé organizační změny ve vedení oddílu přinesly pozitivní změny – muži postoupili do krajského přeboru, vybudovalo se hřiště s umělou trávou 3 –tí generace, provedl se rozsáhlý nábor mladých fotbalistů, vytvořilo se družstvo dívek (MSLŽ – A), ustanovil se výbor ve složení – Mgr. J. Odstrčil, Ing. M. Šulák,Ing. L. Výmola, P. Zahradníček, Ing. Z. Furmánek, PaedDr.M. Petružela

2005 sestup mužů do 1.A třídy

2004 sestup mužů do krajského přeboru

1993 postupují muži do divize skupiny E, kterou se střídavými úspěchy hrají do roku 2004

1988 | muži jsou vítězi turnaje „Měst se sklářskou tradicí“ , konaného ve Valašském Meziříčí

1987 | po reorganizaci se 1.A mužstvo ocitlo opět v 1.A třídě, kterou s přehledem vyhrálo a postoupilo do krajského přeboru, nejlepšími střelci byli Ing. Jiří Malina (10 branek) a Jiří Brumovský (8 branek), výbor ve složení- P. Hauptfleisch, J.Kovařčík, Zd. Bahner, M. Václavek ….

1980 muži, dorost a žáci si vedou dobře v krajském přeboru, výbor pracuje ve složení – Zd. Bahner, Fr. Michálek, V.Vašát, K.Ballner, M. Václavek, D. Martiňák

1970 | je založeno dívčí mužstvo,které hraje národní ligu, 1.A mužstvo opět padá do krajského přeboru

1969 | 1.A mužstvo se probojovalo do „Moravskoslezské divize“
www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/