Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

Valmezcup firem 2018 se vydařil!!! Náš reportér Marek Netolička fotil a fotil a fotil...

17. 1. 2018 - U19: VIDEO!!! Starší dorostenci neponechávají nic náhodě

Starší dorostenci jsou již na začátku ledna v plném tréninkovém zápřahu. Jako důkaz přikládáme dvě krátká videa z jednoho z tréninků.

videa pořídil trenér brankářů Michal Petružela

20. 5. 2018 - fotogalerie A. Žilinské z víkendových bojů mladších žáků a mladších přípravek

22. 4. 2018 - U8, U9: Mladší přípravky opět na turnaji

Rožnovský čtyřdenní turnaj pro ročníky pro 2011 a 2012 dospěl v neděli 22. dubna ke zdárnému konci. Kromě dvou domácích výběrů a našich valašskomeziříčských benjamínků se představili týmy ze Zubří, Dolní Bečvy, Vigantic, Slovanu Ostrava a Vsetína. O výsledky nešlo, důležitá byla radost a spokojenost z předvedené hry. Druhé místo Valmezu je však parádním zápisem do fotbalové sbírky.
TJVM: Veselý, Květon, Netuka, Květák, Fac, Jurajda, Hruška, Černoch, Grygařík pod vedením trenéra Goláně.
KS;-)

25. 3. 2018 – mladší přípravky: Úspěšné boje v halových turnajích.

Kolotoč zimních turnajů přípravek je stále v plném proudu.
minulý pátek (16. 3.) pokračovala série miniturnajů pro děti r. 2011 a mladší. Zašovská tělocvična byla opět plná fotbalové radosti z pohybu.

V sobotu 17. 3. se ve stejné hale rozhořely turnajové boje fotbalistů r. 2009. Snad nejlépe vystihují atmosféru slova trenérů Goláně a Guráše: „Kluci se snažili, góly padaly, rodiče fandili.“ Za krásnou sportovní sobotu se tentokrát zasloužili hráči Štěpánek, Hadaš, Randýsek, Pobořil, Grygařík, Trochta, Vavřík, Guráš, Kučera.

V neděli 25. 3. byl v Rožnově pod Radhoštěm odehrán poslední den třídenního turnaje pro fotbalisty r. 2009 a mladší. Celý turnaj s účastí 8 týmů byl velmi napínavý a o konečném umístění musel rozhodnout penaltový rozstřel tří týmů. Valmez, Rožnov i Vigantice měli shodný počet bodů. Valašskomeziříčští borci měli pevné nervy, přesnou mušku i výborného gólmana a první místo si vzít nenechali. Antonín Guráš si navíc odnesl i trofej nejlepšího brankáře turnaje.
Rožnovského klání se, pod vedením trenérů Sušně a Guráše zúčastnili hráči: Zátopková, Štěpánek, Pecha, Grygařík, Guráš, Kubiš, Randýsek, Pobořil, Hadaš, Skalka, Zátopek. Parádní kulisu jim mohutným povzbuzováním vytvořili jejich rodiče a další divácký doprovod.

KS;-)

3. 4. 2018 - VIDEO!!! Další dorostenecký brankářský trénink Michala Petružely

3. 3. 2018 - U17: Mladící se ve valašském přáteláku ukázali v dobrém světle

TJVM U17 – Kateřinice dorost 6:2 (4:2)
Úvodní sestava TJVM U17: Hegar -  Halašta, Zahradníček, Handl, Kandra – Válek, Melichařík – Kristýn, Pobořil, Kořistka – Vrabec
Střídali: Žemla, Kopecký, Surzyn, Vrba (45 minut za hosty)
Mrazivá, ale slunečná sobota nabídla na valašskomeziříčské umělé trávě měření sil dvou dorostů. Domácí U17 a hostů z nedalekých Kateřinic. Původním soupeřem domácích měl být celek ze Slovenského Krásna nad Kysucou, který hraje třetí nejvyšší Slovenskou soutěž, ale ten skolila chřipková epidemie, takže patří velký dík narychlo domluvenému soupeři z Kateřinic. Hosté od začátku ukázali, že budou velmi houževnatým a odhodlaným soupeřem. Držení míče sice mírně vyznívalo pro domácí, ale první branka utkání byla v režii hostí. Po faulu byl před šestnáctkou domácích nařízen přímý volný kop a ten ukázkově zužitkoval hráč Kateřinic. Hegar neměl moc šancí tento míč chytit. V hostujícím celku bylo několik velice šikovných fotbalistů, kteří už zažili svůj debut v 1. A třídě v mužské kategorii. Proto bylo i v průběhu hry znát, že tato zkušenost je bude zvýhodňovat především v soubojích jeden na jednoho, kde byli opravdu velmi kvalitní. Vyrovnání přišlo o deset minut později z kopačky domácího kapitána Pobořila, který se dostal k odraženému míči na hranici pokutového území. Prvním dotekem zpracoval a druhým, aniž by se míč dotkl země, přesně zacílil na vzdálenější tyč hostující branky. Další změnu skóre zařídili opět hosté. Nekompromisně potrestali chybu domácí zálohy před hranicí šestnáctky a v zakončení se nemýlili. Na vyrovnání se čekalo dalších dvanáct minut. Domácí stoper Handl se vydal z obrany na výlet na polovinu soupeře a vybídl svojí přihrávkou Kristýna. Ten srovnal stav utkání a zanedlouho poslal ValMez dokonce do vedení. Této brance předcházel samostatný únik Vrabce od poloviny hřiště, který však v koncovce neměl chladnou hlavu a nesmyslně mířil doprostřed hostující brány, kde našel jen připraveného brankáře. V poslední minutě prvního poločasu zařídil Kristýn navýšení o dvě branky, když po úniku na levé straně našel svou přihrávkou Melichaříka.
V druhém poločase gólově úřadoval už jen Melichařík. Vystřídal po úvodních deseti minutách na hrotu Žemlu a ukázal celému týmu, jak má vypadat, když je hráč opravdu hladový po gólu. V šedesáté minutě měli domácí šanci v šestnáctce Kateřinic a míč se podařilo dostat do brány až na třetí pokus právě Melichaříkovi, který všem ukázal, že v případě potřeby lze využít i pro něj slabší levou nohu. O šest minut později vstřelil i poslední a nejhezčí branku utkání. Napřáhl zpoza hranice pokutového území a nádherně vyčistil šibenici.
Trenér: "Na hřišti proti nám stál kvalitní soupeř. Kateřinice ukázali, že se u nich s mládeží pracuje opravdu poctivě a vůbec bych se nebál nabídnout některým z nich možnost ochutnat vyšší soutěž a pomoci ValMezu v jarních bojích o postup do ligy, kde se chceme měřit s tím nejlepším, co Morava nabízí. Za náš tým z Kateřinic přestoupil záložník Vrba a je platným hráčem domácího celku. Takto talentovaní hráči by měli mít tuto možnost a doufám, že se podaří oslovit i některé další. V loňském, respektive začátkem tohoto kalendářního roku jsme do ligových celků z ValMezu pomohli třem hráčům, kteří ještě na podzim oblékali dres mladšího dorostu respektive starších žáků a to Martinu Vaškovi, Davidu Smilkovi a Danovi Sovákovi. Společně jsme vyhráli mezinárodní turnaj v Chorvatsku ve starších žácích a porazili týmy např. z Mnichova nebo Budapešti.
V dnešním utkání mě asi nejvíce potěšila stoperská dvojice Handl, Zahradníček. První jmenovaný byl skutečným pilířem celé obrany a ten druhý ukázal talent, pro vedení hráčů a formování celé obranné fáze svého týmu. V těžké situaci bez stoperů se snad konečně podařilo najít ideální dvojici."
Michal Vacula – trenér U17

12. 2. 2018 - VIDEO!!! Brankáři dorostu se činí

Další z brankářských tréninků pod vedením trenéra Michala Petružely:

3. 2. 2018 - U17: Jedenáct statečných v Hranicích přípravu zvládlo na výbornou

SK Hranice U17 – TJVM U17 0:2 (0:1)
Branky: Válek, Vrabec
Sestava: Hegar – Kořistka, Handl, Žemla, Kandra – Melichařík, Vrba – Válek, Pobořil, Lokša – Vrabec
Bez střídání!
Třetím přípravným utkáním bylo měření sil na půdě Hranic. Mladší dorost se potýká s absencí obránců kvůli řadě zranění a taky přestupu talentovaného Martina Vaška do Opavy. To mělo za následek velkou porážku minulý týden ve Vítkovicích a i nyní bylo třeba hlavně na postech stoperů najít nové kvalitní typové hráče. I přesto, že ValMez dorazil do Hranic pouze v jedenácti a stál před úkolem odehrát celé utkání bez střídání, se tento problém podařilo vyřešit.
Začátek utkání a jeho úvodní minuty patřily jednoznačně domácím a ValMez měl v mnoha situacích štěstí, že neinkasoval úvodní branku. To se však postupem času změnilo a oba stopeři Handl a Žemla získávali jistotu ve vzájemné spolupráci.
První branku dali hosté po akci Lokši na jejímž konci stál Válek. Tu druhou přidal v druhém poločase po akci na jeden dotek Vrabec. Tím největším úspěchem pro hosty však bylo, že i v počtu, který nedovoloval střídání, dokázali domácí tým fyzicky přehrát. Hranice posledních deset minut totálně fyzicky odpadli a hráči Valašského Meziříčí se radují z výhry, která znamená zúročení kondiční přípravy v měsíci lednu.
Michal Vacula – trenér TJVM U17

24. 1. 2018 - VIDEO!!!: Brankářský trénink U19 a U17

Brankáři našeho dorostu pilně trénují. Na jedné z tréninkových jednotek je hledáčkem kamery zachytil Michal Petružela, který se klukům - brankářům pravidelně věnuje.

6. 5. 2018 - U8, U9: Vigantická fotbalová sobota mladších přípravek

V sobotu si dali ve Viganticích sraz mladší přípravky. V nádherném počasí si zahráli krásné fotbalové zápasy. Hráči i diváci se parádně bavili a všichni odjížděli domů s krásnými zážitky. Kromě našich nejmenších se turnaje zúčastnili i týmy z Vigantic, Karolinky a Krhové.
Josef Sušeň

2. 3. 2018 - U19: VIDEO!!! Starší dorost zdatně posiluje

27. 1. 2018 - r. 2010: Zvučných jmen soupeřů jsme se nezalekli

Mladí fotbalisté ročníku 2010 si vyjeli do krásné haly v Bílovci, aby zde porovnali své dovednosti se slezskými vrstevníky. První část turnaje prošli naši borci „jako nůž máslem“. Vyhráli svoji silně obsazenou skupinu, přitom soupeři jim byly týmy FC BANÍK Ostrava, ŠSK Bílovec a FC ODRA Petřkovice.
Notnou dávku smůly si valašskomeziříčští vybrali v semifinále. V poslední minutě zápasu pustili do vedení soupeře z Opavy a utkání smolně prohráli. V boji o 3. místo se Valmez utkal opět s týmem FC BANÍK Ostrava. Smutek ze semifinálové porážky a úbytek sil už podruhé nedovolily stejného soupeře porazit. Nepopulární 4. místo však naši benjamínci brali se ctí. Před nimi se umístily pouze týmy takového „kalibru“ jako FC BANÍK Ostrava, SFC Opava a vítěz turnaje MFK Vítkovice.
Parádní zprávou je, že náš hráč Miroslav Hadaš si z bílovecké haly odvezl cenu pro nejlepšího střelce.
Hodnocení trenéra: "Dnes kluci dřeli od začátku turnaje a dali do toho doslova vše fotbalové, co už umí. Musím je pochválit, za plnění mých pokynů a přístup ke hře. Velké poděkování už tradičně patří rodičům, kteří po celý turnaj náš tým mohutně povzbuzovali. Kluci budou mít nyní 2 týdny volno. Následná příprava bude směřována k dalším halovým turnajům."
Lukáš Bayer - trenér

13. 1. 2018 - mladší přípravka: Stmelování kolektivu vyšlo na jedničku!

Mladší přípravky se vypravili do Pohádkového centra v Rožnově p. R. Účast dětí i rodičů byla hojná a pro mnohé byla zážitkem již cesta vlakem. Pohodově strávené sobotní dopoledne využili mladí fotbalisté k sportovnímu dovádění, rodiče a trenéři potom k možnosti popovídat si o dalších (nejen fotbalových) plánech. Poděkování za organizaci patří trenérům Goláňovi a Sušňovi.

12. 5. 2018 - U8,U9: Týmové foto mladší přípravky na turnaji v Zašové

27. 5. 2018 - U12: Mladší žáci nás reprezentovali na mezinárodním turnaji

Ve dnech 26.5.-27.5. se tým U12 zúčastnil mezinárodního  turnaje v Příbrami, za účasti 42 týmů z Česka, Slovenska, Maďarska a Finska. V sobotu proběhly zápasy v základních skupinách systémem každý s každým 1x20 min. Postupový klíč byl velice tvrdý. Ze 7 kvalifikačních skupin postupovaly pouze 2 první týmy a 6 nejlepších týmů ze 3. místa. Výsledky v základní skupině:
Valmez - Viktoria Žižkov   4:2  (Marek, Zahradníček 3 )
Valmez - Viktoria Plzeň     0:3
Valmez - Senco Doubravka 1:0 (vlastní)
Valmez - Sokol Řepy         1:0 (Lejska)
Valmez - MFK Žilina          0:4

Ve skupině jsme skončili na třetím místě s 9 body, což nam jako nejlepšímu týmu ze třetího místa zajistilo postup do finálové skupiny. V základní skupině kluci hráli vyrovnané zápasy se všemi soupeři. Pouze na pozdějšího vítěze celého turnaje ze Žiliny jsme nestačili.
A tak jsme se těšili na čtvrtfinálovou skupinu, ve které jsme dostali dva nejlepší žákovské týmy v této kategorii: Bohemians a Spartu. Výsledky čtvrtfinálové skupiny:
Valmez - MFK Most           2:3 (Lejska, Zahradníček 2)
Valmez - FK Pardubice     1:1 (Zahradníček)
Valmez - Sparta Praha      0:5
Valmez - Bohemians Praha  0:2

Ve čtvrtfinálové skupině jsme skončili na 4. místě, což znamenalo, že jsme hráli v poslední fázi o 17.- 20. místo s těmito výsledky:
Valmez - FK Čáslav 4:0 (Glamoš,Zahradníček,Marek 2)
Valmez - Viktoria Plzeň 0:1
Valmez - FK Písek 0:4

Což v celkové tabulce stačilo na 19. místo.
Kluci v celém turnaji předváděli solidní výkony, nevyvedly se nám pouze zápasy na UT, která nám v tom horku vůbec neseděla. Na turnaji jsme vyzkoušeli hráče z okolních týmů, kteří nás chtějí v létě posílit a vůbec si nevedli špatně, takže 3 denní výlet do Příbrami se plně vydařil a splnil svůj účel. Nakonec bych chtěl poděkovat i rodičům, kteří nás doprovázeli, fandili a zajišťovali dobrou náladu. Jmenovitě: Vladimír Kostka, Ladislav Kovář, Jan Pavlica, Václav Zahradníček a zvláště maminkám Petře Hlaváčové a Oldřišce Ondřejové, které se staraly o kluky v době, kdy jsme museli po večerech připravovat taktiku na další soupeře.

Josef Sluštík – trenér U12

Turnaj mateřských školek

Fotogalerie z mistrovského utkání U13 a U12 se Vsetínem

27. 5. 2018 U8, U9: Miniturnaj na Mikulůvce

Mladší přípravka si užila další porci zápasů se svými vrstevníky. Tentokrát se miniturnaj uskutečnil na Mikulůvce. Za nádherného počasí a v kamarádské atmosféře padaly krásné góly, byly k vidění parádní fotbalové a přítomní rodiče mohutně povzbuzovali. Na hřišti se představily týmy Jarcové, Mikulůvky, Juřinky a samozřejmě Valašského Meziříčí.
V dresu Valmezu, pod vedením trenéra Josef Sušně, nastoupili: Hadaš, Skalka, Pobořil, Trochta, Laibner, Barton, Randýsek, Malý, Foltýn, Zátopek
KS;-)

30. 4. 2018 TJVM - 1.SK Prostějov: fotoreportáž Marka Netoličky

16. 6. 2018 - muži A: Fotogalerie Marka Netoličky ze zápasu TJVM - HFK Olomouc

Turnaj školek ovládla radost z pohybu

Ve čtvrtek 24. 5. jsme na našem stadionu uspořádali fotbalový turnaj mateřských škol z Valmezu a blízkého okolí. Za krásného počasí se na hřišti prohánělo 70 dětí. Turnaje se zúčastnilo 5 školek, které vytvořily 7 týmů, z toho jeden zcela dívčí. Naše pozvání přijali MŠ Seifertova, MŠ Vyhlídka, MŠ Křižná, MŠ Hrachovec a MŠ Štěpánov. Výsledky nehrály roli, šlo o radost z pohybu a fotbalu. Všechny týmy obdrželi diplom za 1.místo a tašku plnou sladkostí.
Tímto bychom chtěli zúčastněným ještě jednou poděkovat a budeme se těšit na podzim, kdy bychom tuto akci rádi zopakovali i s několika vylepšeními…8)

Zápasová fotogalerie Marka Netoličky: TJVM - SK Uničov (27. 5.)

13. 5. 2018 - muži A: TJVM - Rýmařov - Zápasová fotoreportáž Marka Netoličky

8. 4. 2018 - Víkendová fotogalerie

Za malý fotografický průřez víkendovou mládežnickou kopanou děkujeme p. Žilinské!

1. 4. 2018 - muži A: Fotoreportáž z vítězného zápasu

TJVM – FK Hodonín 4:0
Náš nový fotograf se představuje parádní fotbalovou galerií.
Správný okamžik správný výběr místa a záběr míče mířícího do sítě soupeře. Tyto a další krásné akční fotbalové fotografie z hledáčku Marka Netoličky vám připomenou nedělní úspěšný domácí zápas.

Další část fotogalerie z mistrovského utkání

ValMez Cup 2017- turnaj firem - fotogalerie

ValMez Cup 2016 - turnaj U12

Meziříčští dorostenci po náročném programu regenerovali síly cyklovýletem.

26. 2. 2017 - víkendová fotogalerie

Valmez Cup 2016 U11

Dorostenci U19 vybojovali první místo v soutěži!!! Fotogalerie Marka Netoličky ze zápasu TJVM - SK Hranice 8:0