Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

16. 8. 2020 – muži B: Vydřené vítězství Benfiky

TJVM B – TJ Spartak Valašské Klobouky 3:2 (1:1)
branky: 21´ Straka, 64 ´Žemla, 67 ´Gajdoš – 14 ´Opravil, 56 ´Fojtů
TJVM B: Pobořil - Zahradníček, Němec, Koleček (21´ Kelárek), Zachrdla – Kristýn (57´ Švajda), Černý, Horáček (12´ Švajda), Straka, Žemla (67´ Švajda) - Gajdoš; trenér Fröhlich René
ŽK: Kelárek – Grygar, Šuchma
Zajímavý průběh s vítězným koncem pro B tým měl první mistrovský zápas nové sezóny I. A třídy.
Hosté bojovali a vědomi si síly Valmezu, spoléhali se především na brejky. Když jim chyba domácí obrany umožnila snadné vedení díky pohotovosti Opravila, musela Benfika přidat. Po pár minutách se prosadil po dobrém prostrčení míče sváteční střelec v dresu domácích Straka a bylo 1:1.
Další dění v první půli bylo ve znamení snahy Valašského Meziříčí o naklonění skóre na svou stranu, dobře bránící hosté však byli proti.
Ve druhé části domácí ještě přidali, bohužel v 56. minutě neuhlídali další protiútok klobouckých a Fojtů šikovným lobem přehodil bezmocného Pobořila – 1:2.
Následné minuty patřily valašskomeziříčským. Sérii šancí ukončil parádní ranou z voleje Žemla – 2:2 a po chvíli ze střední vzdálenosti napřáhl Gajdoš, jeho prudká střela byla tečována a skončila za hostujícím gólmanem – 3:2.
Do konce zápasu si Valmez vítězství pohlídal a první sezónní body skončily doma.