Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

B muži

15. 9. 2019 - muži B: Derby v přátelské atmosféře rozhodl Vrána


TJVM B – SK Hrachovec 2:1 (1:0)
branky: Horáček, Vrána J. – Orság
Kdyby v 5. minutě Valašské Meziříčí vedlo 3:0, odpovídalo by to dění na hřišti. Ihned po rozehrávce vyslal Štys do zakončení Horáčka a bylo 1:0. I následující dvě akce domácích byly z kategorie tutovek. Hrachovecký gólman Růžička vytáhl excelentní zákroky a držel hosty nad vodou. Pár následujících minut ve znamení oboustranně neuspořádané mezihry ukončil ve 20´ Daniš pohotovou střelou zpoza pokutového území. Ve 31´se dostali ke slovu hosté a Petrnek ve valašskomeziříčské bráně měl plné ruce práce. Ve 37. minutě mohl domácí uklidnit Straka. Po Gajduškově sklepnutí pohotově z otočky zamířil těsně nad Růžičkovu bránu.
Nástup do druhé půle byl ve znamení domácího Valmezu. Útočný fotbal se musel divákům líbit, chyběly však góly. Do šancí se postupně dostali Vrána, Gajdušek a hlavou Sovák. Ani největší šance domácí nevyužili, a tak udeřilo na druhé straně. V 60´ při prvním útoku hostů ve druhém dějství zůstal na „malém vápně“ osamocený Orság a bylo srovnáno. A pro domácí mohlo být ještě hůře. Přesto, že se stále tlačili směrem dopředu, druhá akce Hrachovce málem znamenala i druhý gól hostů. Ofsajdová pozice střelce byla proti pravidlům a hrálo se dál. Valašské Meziříčí se tlačilo za vítězstvím. V 81´ Straka vybídl ke střele Gajduška, ale jeho projektil bohužel netrefil zařízení. O minutu později se zdravě naštval Vrána, vzal míč na polovině hřiště, nikomu jej nepůjčil, ustál několik faulů hostujících obránců a sám zavěsil rozhodující gól. Škoda, že tentýž hráč těsně před koncem nepřihrál lépe postavenému Danišovi, další gól by zápasu slušel.
„Ve Valmezu se dnes hrál velmi slušný zápas I. A třidy. Hosté, díky dobré taktice, mohli brát všechny body. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Rozhodla větší fyzická výdrž mladíků Valmezu. Je třeba uznat fotbalovost soupeře a všem zúčastněným poděkovat za korektní sousedské derby.“, Karel Straka, vedoucí TJVM B
KS;-)

/fotbal2.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/