Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

B muži

1. 9. 2019 - muži B: Další soupeř poražen. Benfika stále v čele tabulky.

TJVM B – SK Vlachovice 5:0 (2:0)
sestava TJVM B: Pobořil – Zachrdla, Matyáš (32´ Štys), Kocián, Švajda (80´ Sovák) – Daniš, Straka – Kundrát, Horáček (75´ Vavryniuk), Macura – Gajdoš (60´ Gajdušek)

Úmorné vedro fotbalu nesvědčí. Přesto se ve Valmezu v neděli dopoledne hrálo další utkání I. A třídy mezi B týmem domácích a SK Vlachovice.
Hosté zahrozili v samém úvodu zápasu, jejich snahu otupil hned v 7. minutě Kundrát, který pěknou střelou otevřel skóre zápasu – 1:0.
Nepřesnosti v rozehrávce stály oba tým mnoho sil. V držení míče Valašské Meziříčí mírně dominovalo, ale založení útoku ztroskotávalo na finálních přihrávkách. Hosté se snažili nakopávanými míči prosadit z brejků, Pobořil ve valašskomeziříčské bráně byl proti.
Jedna z akcí domácích přesnou trefou přece jen skončila. Macura zpoza pokutového území z otočky uplatnil okřídlené heslo: „Když nevíš, co s míčem, tak vystřel!“ a překvapil špatně postaveného Macháče ve vlachovické bráně – 2:0 (27´).
Druhá půle začala ospalou pasáží. Oba týmy v pokračující výhni nebyly schopny nastartovat vyšší rychlost. Vlachovice s vědomím nepříznivého výsledku přece jen trochu přidaly, ale k přímému ohrožení domácí branky to vedlo jen sporadicky a opět vždy zasáhl jistě chytající Pobořil.
Domácí komplikace nepřipustili. Po dvou křídelních akcích a následných centrech nejprve zvýšil na 3:0 Horáček (61´) a poté svůj druhý zásah přidal Kundrát4:0 (70´).
Když jeden z hostujících hráčů nevyužil stoprocentní šanci poté, co sám před prázdnou bránou trefil pouze břevno domácí svatyně, uzavřel účet zápasu, po parádním propíchnutí míče Vavrynyiukem, v 85. minutě domácí Gajdušek5:0.