Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

B muži

20. 4. 2019 - muži B: Benfika v derby zabrala!


TJVM B - SK Hrachovec 6:0 (4:0)
branky: Vrána 2x, Horáček, Žilinský, Kristýn, Kundrát T.
TJVM B: Hořanský, Koleček, Kundrát T., Kristýn, Zachrdla, Gajdušek, Horáček, Sovák, Kundrát M., Vrána Š., Žilinský - Fröhlich, Štys, Zahradníček, Vavryniuk, Veselý, Gold
Muži B tentokrát na domácím hřišti zabrali a od počátku byla vidět touha po prvním jarním vítězstvím. Takřka kompletní B tým doplněný z A týmu pravidelným členem "Benfiky" Žilinským a poprvé i Vránou byl od začátku zápasu tím, kdo určoval, jaký fotbal se na velkém valašskomeziříčském hřišti bude hrát. Oku lahodící kombinace dovedené k efektnímu a rovněž efektivnímu zakončení stanovily již v první půli, kdo dnes bude brát všechny body. Jednu z mála akcí soupeře bravurně vyrazil jistý Hořanský.
Začátek druhého poločasu byl ve znamení chvilkového uspokojení a přenechání herní aktivity hrachoveckým hráčům. Poté, co střela hostujícího útočníka z hranice malého vápna skončila na břevně valašskomeziříčské branky, zapnuli naši borci do vyšších otáček a po druhém gólu Vrány a impozantním sólu Tomáše Kundráta z vlastní poloviny uštědřili svému nejbližšímu soupeři "tenisového kanára".
První městské derby je tak za námi a příští neděli následuje druhé. Náš B tým zajíždí do Podlesí a věříme, že i tento zápas bude pro diváky pěknou fotbalovou podívanou.
KS;-)
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/