Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

B muži

10. 9. 2017 – muži B: Kde jsou ti střelci???


Muži B: FC Zubří - TJ Valašské Meziříčí B 1:0 (0:0)

Sestava VM B: Fröhlich ml., Bayer, Koleček, Vrána J. (46. Straka), Marek, Kundrát M. (58. Gilar), Horáček, Škorňa, Fröhlich st., Gajdoš (72. Sovák), Černý - Švajda

Muži B v Zubří bojovali, nedokázali však vsítit branku a na body v I. A třídě nedosáhli. Při neúčasti hráčů z širšího kádru A týmu dostali šanci dorostenci, kteří měli v nohách těžký sobotní zápas v dalekém Jeseníku. Nově složený tým herně nezklamal, chyběly však góly. Valašské Meziříčí mělo více ze hry než domácí. Ve středu pole lépe kombinovalo a dostávalo se i do šancí. Bohužel přímých střel ohrožujících bránu soupeře bylo velmi málo. Škoda nevyužitého „závaru“ v 10. minutě, kdy míč „skotačil“ na zubřanské brankové čáře. Rovněž útok 2 na 1 na začátku druhého poločasu volal po lepším řešení. Parádní dalekonosnou střelu Kundráta s námahou vyrazil brankář Zubří a Fröhlichovy střelecké pokusy se těsně nevešly mezi tři tyče. Domácí vyslali na valašskomeziříčskou branku za oba poločasy pouze tři střely. Ta poslední v 87. minutě se po odrazu od břevna dostala na hlavu domácího hráče, v „ofsajdem zavánějící“ pozici, a zrodil se jediný gól zápasu.  

Naše „Benfika“ doplatila na střeleckou impotenci. Trenérská dvojice Sovák – Fröhlich se shodla, že dorostenecká skupina (3 x ročník 1999, 1 x ročník 2000 a 2x ročník 2001) oživila hru týmu. Všichni dorostenci si herně „sedli“ se zkušenými matadory základní sestavy a jsou velkým příslibem do budoucna.

/fotbal3.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/