Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

B muži

26. 8. 2017 - muži B: Fotbal umí být zábava – Nepolapitelný Výmola a společný start Fröhlichů ve Valašských Příkazech


FC Valašské Příkazy – TJVM B 1:4 (0:3)
Domácí na svého soupeře nestačili ve všech směrech. Hosté se dvěma posilami z prvního týmu Žilinským a Výmolou ukázali, že jejich fotbal baví.Martin Výmola dal za první poločas čistý hattrick. Kronikář meziříčské kopané může měnit anály. Na poslední čtyři minuty se poprvé historicky spolu v jednom dresu potkali René Fröhlich starší a mladší. 47 letý hrající asistent trenéra si mohl plácnout na tři body po závěrečném hvizdu se svým 16 letým synem, brankářem stejného křestního jména.
„Soupeř byl výborný a zcela po zásluze nás přehrál. Jestli mohu vyslovit svůj osobní názor, tak za dobu, co trénuji Valašské Příkazy, tady tak dobrý soupeř proti nám nenastoupil,“ řekl trenér Valašských Příkaz Josef Miklas.
„Po počátečním hledání, kdy jsme tam měli nějaké minely v defenzívě a soupeř měl náznaky možností, jsme zápas postupně ovládli. Příkazy se snažily, ale my jsme měli navrch. Pomohli nám výrazně Výmola se Žilinským, ale hráli jsme kolektivně včetně střídajících hráčů, kteří do zápasu výborně zapadli,“ řekl hrající asistent trenéra Valmezu B René Fröhlich starší.
Branky: 72. Nikolén – 12., 37. a 40. Výmola, 63. Tomáš Kundrát.

publikováno se svolením www.valasskyfotbal.cz

/m2.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/