Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

B muži

15.10.2017 | 15. 10. 2017 - muži B: Prohospodařené body s Podlesím

TJVM B – TJ Sokol Podlesí 2:3 p. k. (2:2, 1:1) V derby si dva body odvezli hosté, domácí nepodali dobrý výkon. „Nabádali jsme hráče, aby oslabeného soupeře nepodcenili, jednalo se o derby utkání. Podali jsme však sobecký výkon, každý to

07.10.2017 |

Může být lepší pozvánka na další utkání naší "Benfiky"?   Dva domácí zápasy a ohromná kanonáda. Nejprve to "odnesly" Valašské Klobouky, které odjely s nákladem sedmi branek (TJVM B - Val. Kloubouky 7:1). Za tři dny nestačil bojovný výkon Brumova B na útočné

01.10.2017 | 28. 9. 2017 - muži B: Kanonáda na účet Valašských Klobouk

TJ Val. Meziříčí B – Val Klobouky 7:1 (4:0)Domácí se posílili o tři hráče z prvního týmu Výmolu, Žilinského a Bělíčka a zápas na druhé hrací ploše ve Valmezu jasně ovládli. „Kluci z prvního týmu nám zase pomohli a byli

30.09.2017 | 10. 9. 2017 – muži B: Kde jsou ti střelci???

Muži B: FC Zubří - TJ Valašské Meziříčí B 1:0 (0:0) Sestava VM B: Fröhlich ml., Bayer, Koleček, Vrána J. (46. Straka), Marek, Kundrát M. (58. Gilar), Horáček, Škorňa, Fröhlich st., Gajdoš (72. Sovák), Černý - Švajda Muži B v Zubří bojovali, nedokázali

07.10.2017 | 1. 10. 2017 - muži B: Jako na pouťové střelnici...

TJVM B – FC Elseremo Brumov B 9:1 (3:1) Poprvé v sezoně šli domácí na hlavní plochu a snaživý mladý celek hostí na svém „letišti“ doslova rozebrali do šroubku. „Soupeř byl mladý a snaživý. Měl výborný vstup do utkání. My jsme

15.10.2017 | 7. 10. 2017 - muži B: Benfika veze domů 3 body z Vlachovic

"Benfika" zahájila zápas ve Vlachovicích ve velkém stylu. Mnoho šancí však ztroskotalo na přílišné snaze o individuální prosazení jednotlivců a další tutovky zázračně vychytal brankář domácího týmu. I tak by se nikdo nemohl divit, kdyby v 30. minutě hosté z

03.09.2017 | 26. 8. 2017 - muži B: Fotbal umí být zábava – Nepolapitelný Výmola a společný start Fröhlichů ve Valašských Příkazech

FC Valašské Příkazy – TJVM B 1:4 (0:3)Domácí na svého soupeře nestačili ve všech směrech. Hosté se dvěma posilami z prvního týmu Žilinským a Výmolou ukázali, že jejich fotbal baví.Martin Výmola dal za první poločas čistý hattrick. Kronikář meziříčské kopané

23.08.2017 | 13. 8. 2017 - muži B: Kanonáda v Kateřinicích přinesla našemu B týmu 3 body

Kateřinice – Val. Meziříčí B 2:4 (1:3) Hosté přijeli posíleni o tři hráče z třetiligového prvního kádru a všichni se vynikajícím výkonem prezentovali nejen vstřelenou brankou. Zápas vyzněl jednoznačně pro hosty, protože i zbytek rezervy Valmezu se fotbalem bavil.„Měli jsme dobrých

14.08.2017 | 5. 8. 2017 - muži B: Gólová úroda body nepřinesla

TJ Sokol Nevšová – TJVM B 5:3 (3:3) Skvěle rozehraný zápas, kdy vedli ve 24. minutě 0:3, hosté na půdě nováčka z Nevšové nedohráli do dobrého konce. Za domácí zase řádila dvojice Tomšů, Stratený. „Po perfektních akcích jsme vedli brzy 3:0

10.09.2017 | Marku děkujeme!

Vedení oddílu nezapomnělo na Marka Macíčka a před mistrovským utkáním ValMez B - Vigantice mu předalo dárkový koš, stejně jako v pátek Michalu Kovářovi a Martinu Svitákovi. Vyjádřilo tím poděkování za Markovy "odkopané roky" v bývalém  mateřském klubu.

10.09.2017 | 3. 9. 2017 - muži B: Po penaltách bere Benfika 2 body

Val. Meziříčí B – Vigantice 3:2 p. k. (0:1) Velmi kvalitní podívaná skončila dělbou bodů. Hosty spasil nejen při svém prvním letošním startu výborným výkonem v defenzívě, ale také vyrovnávací brankou dvě minuty před koncem trenér Baníku Ostrava Radim Kučera.„Těžký trenér