Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

B muži

15.04.2018 | 8. 4. 2018 - muži B: Větrnou loterii jsme ustáli

TJ Spartak Valašské Klobouky – TJVM B 0:2 (0:1)Ve spíše podprůměrném utkání získali hosté důležité tři body, které zajistila svými brankami bratrská dvojice Vránů. „Silný vítr a hrbolatý terén fotbalu moc nehrál a míč jen létal vzduchem. Ceníme si třech

03.06.2018 | 3. 6. 2018 - muži B: Benfika dala Podlesí rukavicí a dále sní o postupu

TJ Sokol Podlesí – TJVM B 0:5 (0:3)Derby mělo paradox. V domácí brance se objevil mládežnický gólman Valmezu Hořanský, kterému zápas nevyšel a na druhé straně odchovanec Podlesí, zkušený Michut neopustil ani jednu střelu za svá záda. „Bohužel dnes nesl

03.06.2018 | 27. 5. 2018 - muži B: Herní převaha, přestřelka a vítězství

TJVM B – SK Vlachovice 5:3 (1:1)Domácí byli jasným favoritem, ale sami si zápas komplikovali. „I když jsme měli do 15. minuty tři šance, tak jsme je neproměnili a postupně se přizpůsobili hře soupeře. Šli jsme sice do vedení, ale soupeř

13.05.2018 | 5. 5. 2018 - muži B: Benfika dobyla Saharu za pět minut

TJ Vidče – TJVM B 0:3 (0:0)branky: 68. Žilinský, 69. Výmola, 73. Horáček.Vidče drželo krok s posílenou Benfikou jen první poločas. Kvalita hostů v čele s Výmolou. Chargeishvilim, Žilinským a Michutem se projevila ve druhém poločase. „My jsme dnes neměli dne. Nehráli

06.05.2018 | 21. 4. 2018 - muži B: Přestřelku ve Viganticích vyhrála Benfika

FK Vigantice – TJVM B 3:5 (0:3)Domácí Modrá hvězda pokazila první poločas a nedala tříbodový svatební dar své brankářské jedničce Jiřímu Slovákovi, který se v den utkání ženil. „My jsme první poločas prospali a ten rozhodl utkání. Byl to nemastný,

30.05.2018 | 20. 5. 2018 - muži B: Chyběly góly - Benfika bere jen bod.

FC ELSEREMO Brumov B – TJVM B 2:1 p. k. (1:0)branky: 18. Tkadlec – 59. Horáček.Hostující Benfika nevyužila zaváhání Nevšové a odvezla si jen bod. „Byli jsme oslabení o tři zraněné hráče, ale musím pochválit naše dorostence za jejich výpomoc a výkon

21.04.2018 | 15. 4. 2018 - muži B: Benfika bravurně zvládla druhý poločas

TJVM B – FC Valašské Příkazy 6:0 (1:0)branky: 30´ a 71´ Horáček, 56´ Gilar, 59´ a 63´ Výmola, 82´ VránaDomácí hlavně po přestávce přejeli hosty svým typickým útočným fotbalem. Velký návrat po zranění vazů v kotníku absolvoval kanonýr Martin Výmola, který

21.05.2018 | 13. 5. 2018 - muži B: Body stály mnoho sil

TJVM B – FC Slušovice 2:1 (1:0)branky: 24. Norbert Škorňa, 79. Jonáš Vrána – 87. Čuřík.Domácí favorit vydřel s pomocí snaživých dorostenců důležité tři body v boji o postup. „Byl to vyrovnaný zápas a stál nás hodně sil. Soupeř přijel bez náhradníků,

08.04.2018 | 1. 4. 2018 - muži B: Skóre jako na houpačce. Domácí rozhodli v samém závěru.

TJVM B – TJ SOKOL Kateřinice 5:4 (3:3)branky: 4. Horáček, 17. Žilinský, 28. a 88. Škorňa, 74. Štys – 11. Stodůlka, 32. Hrabica, 35. Fojtů, 69. Drda.Na druhé travnaté ploše viděli diváci ve Valmezu děravé obrany a výborné zakončovatele. Zápas zlomil

03.04.2018 | 25. 3. 2018 - muži B: Ztráta bodů v samém závěru - díl druhý

Stejně jako v sobotu první tým, i naše rezerva přišla v koncovce zápasu o všechny body. TJVM B – TJ SOKOL Nevšová 1:2 (1:0)Domácí v souboji o samotné čelo tabulky nakonec prohráli gólem v nastavení, i když hráli přesilovku, když byl

25.03.2018 | 12. 3. 2018 - muži B: Benfika ukončila dvoudenní soustředění

Fotbalisté Valašského Meziříčí B mají za sebou dva dny soustředění na vlastním stadiónu. Jeho završením měl být přípravný zápas s Kelčí. Den před výkopem však soupeř z Kelče duel neočekávaně odřekl. Benfika využila obdobnou situaci slovenského Makova a pozvala tamní klub na valašskomeziříčskou

25.02.2018 | 17. 2. 2018 - muži B: První přípravný zápas a gólová úroda

TJVM B - AFC Veřovice 6:2 (0:2)branky Valmezu B: Výmola 2, Tomáš Kundrát 2, Gillar, Horáček.První přípravné utkání mají za sebou fotbalisté Valašského Meziříčí B. I když po prvním poločase prohrávali doma s Veřovicemi 0:2, nakonec výborně zahraným druhým poločasem

12.03.2018 | 24. 2. 2018 - muži B: Dorostenci se v

Ve svém druhém přípravném utkání Valmezu B zase padalo hodně branek. Svěřenci Miroslava Sováka a René Fröhlicha rozstříleli účastníka 1. B třídy ze Starého Jičína 8:4 (4:1).Branky: Tomáš Kundrát 4, Vrána 2, Štys 2. „Do utkání jsme nastoupili s posilou

25.02.2018 |

Vážení příznivci valašskomeziříčského fotbalu. Věděli jste, že náš klub tvoří celkem 12 týmů různých věkových kategorií? Všem fotbalistům – hráčům se musí věnovat trenéři, pro které je příprava jejich svěřenců na tréninkové jednoty i zápasy velmi náročná. Většině z nás jsou známá

18.02.2018 | 16. 1. 2018 - muži B: Také

Stejně jako první tým, i valašskomeziříčská rezerva zahajuje přípravu na fotbalové jaro. Pod vedením trenérů Sováka a Fröhlicha se bude, vzhledem k studijnímu zaneprázdnění hráčů, scházet k tréninkům vždy o víkendu. Páteční, sobotní a nedělní tréninkové jednotky budou vhodně doplněny

23.08.2017 | 13. 8. 2017 - muži B: Kanonáda v Kateřinicích přinesla našemu B týmu 3 body

Kateřinice – Val. Meziříčí B 2:4 (1:3) Hosté přijeli posíleni o tři hráče z třetiligového prvního kádru a všichni se vynikajícím výkonem prezentovali nejen vstřelenou brankou. Zápas vyzněl jednoznačně pro hosty, protože i zbytek rezervy Valmezu se fotbalem bavil.„Měli jsme dobrých