Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

B muži

10.02.2019 | 10. 2. 2019 - muži B: Střelnice v prvním přípravném zápasu Benfiky.

Benfika si ke svému prvnímu zimnímu přípravnému zápasu pozvala tým TJ Poličná. Velký počet branek je dobrou pozvánkou na další duely.Začátek utkání byl předznamenám množstvím nepřesností pramenících ze skutečnosti, že oba týmy svou přípravu na jaro teprve zahájily.Počáteční oťukávání soupeřů

26.08.2018 | 19. 8. 2017 - muži B: Tři body zaslouženě doma

TJVM B – TJ Vidče 6:1 (2:0)branky: 6. a 43. Tomáš Kundrát, 60., 62. a 71. Výmola, 82. Gajdoš – 66. Mičkal.Domácí Benfika ovládla zápas i díky vyloučení hostujícího brankáře Petružely, který rukou mimo pokutové území zmařil vyloženou šanci soupeře a

16.09.2018 | 8. 9. 2018 - muži B: Remízový boj v derby v Hrachovci

SK Hrachovec – TJVM B 2:3 p. k. (1:2)branky: 10. Toth, 48. Volek – 22. Tomáš Kundrát, 36. Horáček.Derby dospělo zaslouženě v Hrachovci do penalt. „My jsme sice v prvním poločase šli do vedení, ale soupeř byl lepším celkem. Při trestu

09.09.2018 | 25. 8. 2018 - muži B: Benfika si vyšlápla na silnou Kelč

TJ Kelč – TJVM B 3:4 (2:1)branky: 13. Škařupa, 16. Mikulenka, 51. Jiříček – 18., 68. a 87. Výmola, 72. GajdušekDerby přineslo velmi zajímavou podívanou. Domácí Kanárci vedli 2:0 a 3:1, ale neměli superstřelce Benfiky Výmolu, který po hattricku Vidči dal

19.08.2018 | 12. 8. 2018 - muži B: Benfika v podobě mateřské školky se Nedašova nezalekla

TJ Nedašov – TJVM B 3:2 p. k. (0:2; 2:2)branky: 51. Bartoška, 91. Pagáč – 38. Kadla, 43. SmékalHostující hrající trenér René Fröhlich starší přivezl do Nedašova hodně mladý tým s šesti dorostenci a čtyřmi mladými hráči širšího kádru prvního týmu

10.09.2018 | Členské příspěvky klubu pro sezónu 2018/19

Členské příspěvky hráčů jsou významnou plánovanou příjmovou položkou klubu a doplňují klubový rozpočet. Pomáhají pokrýt část nákladů nezbytných k bezproblémovému fungování mládežnických celků – tréninkové a zápasové pomůcky a vybavení, dopravné na soutěžní zápasy, náklady na trenéry atd. Další příjmy klubu plynou

23.09.2018 | 16. 9. 2018 - muži B: Nemastný neslaný výkon k zisku bodů nestačil

TJVM B – TJ Sokol Podlesí 2:3 (0:2)branky: 85. a 91. Výmola – 3. Zetek, 9. Stolář, 90. Skalík.Hosté dali rychlé dvě branky. Domácím zápas nevyšel. Posledních patnáct minut sice finišovali, ale dorazila je třetí branka jinak náhradního brankáře Skalíka. „Hráli

07.10.2018 | 30. 9. 2018 - muži B: Tři body zůstaly doma, ale herně to ještě nebylo to pravé

TJVM B – FC Elseremo Brumov B 4:0 (2:0)branky:28. Žilinský, 35. Gajdoš, 51. vlastní, 73. Marek.Domácí potvrdili roli favorita, ale k výhře se museli hodně tvrdě propracovat. „Bylo to vydřené vítězství. Mladý tým Brumova hrál důrazně, bojoval, měl tam ostré

30.09.2018 | 22. 9. 2018 - muži B: První půle všechno špatně a potom už to nešlo

FK Vigantice – TJVM B 5:0 (4:0)branky: 27. a 41. Marek Macíček II, 33. a 33. Blažek, 74. vlastní.Domácí vyhráli počtvrté v řadě s čistým štítem a jejich aktuální formu odnesla i Benfika. „Rozhodli jsme to v prvním poločase. Po nevýrazných

21.10.2018 | 14. 10. 2018 - muži B: V Kateřinicích nebyl fotbalový bůh ale brankář Valmezu Lukáš Pobořil

TJ Sokol Kateřinice – TJVM B 0:4 (0:1)branky: 10. a 48. Michal Kundrát, 59. Furmánek, 63. Horáček.Hosté udělili v čele se skvělým brankářem Pobořilem domácím lekci z produktivity a vysoko zvítězili. „Nebyli jsme horší, ale nedali jsme šance. Soupeř měl skvělého

14.10.2018 | 7. 10. 2018 - muži B: Benfika trpělivě dokráčela za třemi body

TJVM B – TJ Spartak Valašské Klobouky 3:1 (1:1)branky: 11. a 81. Gajdoš, 79. Švajda – 13. SáblíkDomácí splnili roli favorita, ale rozhodli až v závěru. „Opět jsme museli body perně vybojovat, ale chválím kluky za nasazení až do konce utkání, kdy jsme

03.11.2018 | 28. 10. 2018 - muži B: Benfiku postihlo ve Valašských Příkazech zatmění

FC Valašské Příkazy – TJVM B 5:2 (0:0)branky: 67., 70. a 87. Kušnier, 73. Smilek, 90. Babínec – 53. Gold, 66. ZachrdlaHosté na těžkém terénu vedli do 66. minuty 0:2. Pak však přišla gólová smršť domácích, na kterou neměli odpověď. „Ještě dvacet

12.11.2018 | 3. 11. 2018 - muži B: Adam Škorňa vykouzlil skoro zázračné vítězství Benfiky

TJVM B – SK Vlachovice 2:1 p. k. (1:0)branky: 13. Tomáš Kundrát – 75. ŠimoníkDomácí díky skvělému brankáři Adamu Škorňovi získali s notnou dávkou štěstí dva body. „Bylo to vydřené vítězství, za které vděčíme hlavně našemu brankáři Škorňovi. V prvním poločase to

27.10.2018 | 21. 10. 2018 - muži B: O výsledku rozhodly chyby

TJVM B – FK Slušovice 1:3 (0:1)branky: 51. Michal Kundrát – 36. Kvasnica, 66. a 83. Povolný.Vedoucí celek tabulky trestal nekompromisně chyby domácích, kteří s lídrem soutěže ve vyrovnaném utkání padli. „Byl to vyrovnaný zápas s velmi kvalitním soupeřem. My jsme