Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

B muži

26.08.2018 | 19. 8. 2017 - muži B: Tři body zaslouženě doma

TJVM B – TJ Vidče 6:1 (2:0)branky: 6. a 43. Tomáš Kundrát, 60., 62. a 71. Výmola, 82. Gajdoš – 66. Mičkal.Domácí Benfika ovládla zápas i díky vyloučení hostujícího brankáře Petružely, který rukou mimo pokutové území zmařil vyloženou šanci soupeře a

16.09.2018 | 8. 9. 2018 - muži B: Remízový boj v derby v Hrachovci

SK Hrachovec – TJVM B 2:3 p. k. (1:2)branky: 10. Toth, 48. Volek – 22. Tomáš Kundrát, 36. Horáček.Derby dospělo zaslouženě v Hrachovci do penalt. „My jsme sice v prvním poločase šli do vedení, ale soupeř byl lepším celkem. Při trestu

09.09.2018 | 25. 8. 2018 - muži B: Benfika si vyšlápla na silnou Kelč

TJ Kelč – TJVM B 3:4 (2:1)branky: 13. Škařupa, 16. Mikulenka, 51. Jiříček – 18., 68. a 87. Výmola, 72. GajdušekDerby přineslo velmi zajímavou podívanou. Domácí Kanárci vedli 2:0 a 3:1, ale neměli superstřelce Benfiky Výmolu, který po hattricku Vidči dal

19.08.2018 | 12. 8. 2018 - muži B: Benfika v podobě mateřské školky se Nedašova nezalekla

TJ Nedašov – TJVM B 3:2 p. k. (0:2; 2:2)branky: 51. Bartoška, 91. Pagáč – 38. Kadla, 43. SmékalHostující hrající trenér René Fröhlich starší přivezl do Nedašova hodně mladý tým s šesti dorostenci a čtyřmi mladými hráči širšího kádru prvního týmu

10.09.2018 | Členské příspěvky klubu pro sezónu 2018/19

Členské příspěvky hráčů jsou významnou plánovanou příjmovou položkou klubu a doplňují klubový rozpočet. Pomáhají pokrýt část nákladů nezbytných k bezproblémovému fungování mládežnických celků – tréninkové a zápasové pomůcky a vybavení, dopravné na soutěžní zápasy, náklady na trenéry atd. Další příjmy klubu plynou

23.09.2018 | 16. 9. 2018 - muži B: Nemastný neslaný výkon k zisku bodů nestačil

TJVM B – TJ Sokol Podlesí 2:3 (0:2)branky: 85. a 91. Výmola – 3. Zetek, 9. Stolář, 90. Skalík.Hosté dali rychlé dvě branky. Domácím zápas nevyšel. Posledních patnáct minut sice finišovali, ale dorazila je třetí branka jinak náhradního brankáře Skalíka. „Hráli

07.10.2018 | 30. 9. 2018 - muži B: Tři body zůstaly doma, ale herně to ještě nebylo to pravé

TJVM B – FC Elseremo Brumov B 4:0 (2:0)branky:28. Žilinský, 35. Gajdoš, 51. vlastní, 73. Marek.Domácí potvrdili roli favorita, ale k výhře se museli hodně tvrdě propracovat. „Bylo to vydřené vítězství. Mladý tým Brumova hrál důrazně, bojoval, měl tam ostré

30.09.2018 | 22. 9. 2018 - muži B: První půle všechno špatně a potom už to nešlo

FK Vigantice – TJVM B 5:0 (4:0)branky: 27. a 41. Marek Macíček II, 33. a 33. Blažek, 74. vlastní.Domácí vyhráli počtvrté v řadě s čistým štítem a jejich aktuální formu odnesla i Benfika. „Rozhodli jsme to v prvním poločase. Po nevýrazných

21.10.2018 | 14. 10. 2018 - muži B: V Kateřinicích nebyl fotbalový bůh ale brankář Valmezu Lukáš Pobořil

TJ Sokol Kateřinice – TJVM B 0:4 (0:1)branky: 10. a 48. Michal Kundrát, 59. Furmánek, 63. Horáček.Hosté udělili v čele se skvělým brankářem Pobořilem domácím lekci z produktivity a vysoko zvítězili. „Nebyli jsme horší, ale nedali jsme šance. Soupeř měl skvělého

14.10.2018 | 7. 10. 2018 - muži B: Benfika trpělivě dokráčela za třemi body

TJVM B – TJ Spartak Valašské Klobouky 3:1 (1:1)branky: 11. a 81. Gajdoš, 79. Švajda – 13. SáblíkDomácí splnili roli favorita, ale rozhodli až v závěru. „Opět jsme museli body perně vybojovat, ale chválím kluky za nasazení až do konce utkání, kdy jsme

21.10.2018 | 21. 10. 2018 - muži B: O výsledku rozhodly chyby

TJVM B – FK Slušovice 1:3 (0:1)branky: 51. Michal Kundrát – 36. Kvasnica, 66. a 83. Povolný.Vedoucí celek tabulky trestal nekompromisně chyby domácích, kteří s lídrem soutěže ve vyrovnaném utkání padli. „Byl to vyrovnaný zápas s velmi kvalitním soupeřem. My jsme