Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

B muži ( web týmu: benfika.unas.cz )

26.03.2017 | 26. 3. 2017 - Statečný boj mladíků Valmezu ve Valašských Kloboukách

Val. Klobouky – Val. Meziříčí B 3:0 (1:0)Hosté s velmi mladým kádrem rozhodně nepropadli. „Bohužel jsme prohráli první poločas po správně nařízeném pokutovém kopu. Jinak to by v prvním poločase boj mezi šestnáctkami, na šance jedna ku jedné. Ve druhém

30.10.2016 | Trenér Vladimír Kostka slaví první důležitou výhru s Benfikou

VAL. MEZIŘÍČÍ B – SEHRADICE 4:1 (2:1) Benfika z Valašského Meziříčí zvládla důležitý souboj celků konce tabulky na jedničku. Nový trenér Vladimír Kostka slaví první vítězství a po zápase byl spokojený jak s předvedenou hrou, tak s výsledkem a v neposlední

05.11.2016 | muži B - Proč nechce Podlesí titul krále? Derby nemělo favorita

Podlesí – Val. Meziříčí 2:3 p. k. (1:1) Derby nemá favorita a v Podlesí to platilo. Hosté si odvezli dva body.„Papírově jsme si sice byli favoritem, ale bude nám včetně dnešního zápasu chybět dlouhodobě zraněný Zetek. Další tři kluci měli jiné

16.10.2016 | Ligové góly Zubří – Petr Berka v hlavní roli proti Benfice

VAL. MEZIŘÍČÍ B – ZUBŘÍ 1:2 (0:2) Zubří vyhrálo ve Valašském Meziříčí díky životním trefám Martina Pavlíčka a Petra Berky. Oba jejich daleké projektily skončily v šibenici bezmocného domácího brankáře Ivo Petrnka. Zvláště Petr Berka asi již nikdy tak nádhernou branku nedá.

23.10.2016 | Radima Baroše nahradil na trenérském postu Benfiky Vladimír Kostka, tým padl v Horní Lidči

H. LIDEČ – VAL. MEZIŘÍČÍ B 4:2 (2:1) Hosté přijeli do Horní Lidče s novým trenérem. V týdnu vystřídal u kormidla Benfiky Radima Baroše trenér mladších dorostenců Vladimír Kostka. „Po vzájemné dohodě jsem u týmu skončil a budu se věnovat pouze práci