Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

26. 8. 2020 – muži A: Kvalitní výkon v MOL cupu potěšil diváky


TJVM – MFK Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
branka: 52 ´Varadi
TJVM: Pobořil - Kadla, Kuběna, Michálek, Kiss Farkas – Vozák, Žilinský, Vrána Š. (76´ Daniš), Straka – Veselý (85´ Žemla), Gajdoš (68´ Výmola); trenér Hajný Pavel
ŽK: 2 - 6
Ve středu byl na stadiónu ve Valašském Meziříčí sehrán zápas prvního kola MOL cupu mezi Tělovýchovnou jednotou Valašské Meziříčí a MFK Frýdek-Místek.
Kdo čekal, že soupeř zvučného jména bude mít ve Valmezu lehký zápas, hluboce se mýlil. Prakticky celé utkání šlo o vyrovnanou partii a jen trocha štěstí chyběla domácím k úspěšnému zakončení slibných akcí.
Zodpovědná obrana, dobrý pohyb na hřišti, to vše kvitovali domácí příznivci jako příslib do dalších zápasů.
Hosté z Frýdku-Místku museli do druhého poločasu poslat z lavičky to nejlepší, co s sebou přivezli. I tak vstřelili pouhý jeden gól. S přibývajícími minutami se Valmez více tlačil dopředu, z toho rezultující brejky hostů řešil s přehledem Pobořil.
Tým z Moravskoslezské ligy, který již několik sezón pokukuje po postupu, bránil těsný výsledek i za cenu mnoha faulů. Důkazem budiž velký počet žlutých karet na kontě frýdeckomísteckých.
Valašské Meziříčí se v tomto utkání vůbec neztratilo. Pokud se bude domácí tým prezentovat stejným výkonem i v divizním zápasu, dá se očekávat zajímavý sobotní zážitek.
KS;-)

/fotbal4.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/