Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

22. 8. 2020 – muži A: Království za střelce

1. FC Viktoria Přerov - TJVM 2:0 (1:0)
sestava TJVM: Michut - Kadla, Kuběna, Švec, Michálek, – Vozák, Žilinský, Kiss Farkas, Vrána Š. - Vrána J. (79´ Šafář), Výmola; trenér Hajný Pavel
Sobotní zápas v Přerově byl smutným výsledkovým pokračováním letošní divizní sezóny.
Přitom začátek utkání naznačoval, že by si Valmez mohl odvést všechny body. Útok hostů stíhal útok a domácí nevěděli kam skočit. Místy až házenkářské obléhání přerovské brány vedlo k mnoha šancím, do kterých se dostávali Výmola, Michálek, Žilinský, bratři Vránové a další, trefa za záda domácího gólmana však nepřicházela. Je nutno říci, že v několika případech se brankář Přerova zaskvěl dobrým zákrokem, ale převaha Valmezu zkrátka měla skočit gólem. Nestalo se tak. Domácí zahrozili jen výjimečně a pár nebezpečnějších akcí Michut spolehlivě vyřešil. Chyba valašskomeziříčské obrany přišla v nejnevhodnější okamžik. Těsně před koncem první půle využil přesnou přesnou přihrávku na malé vápno domácí útočník a Valašské Meziříčí prohrávalo 1:0.
Pomalý začátek druhého poločasu vzal záhy za své a hosté opět vrhli síly do útoku. Z jednoho z nemnoha zaváhání v obranné činnosti Valmezu resultoval „biliard“ poblíž vlastního pokutového území a trestuhodné přenechání míče přerovskému hráči, který nedal Michutovi šanci k zákroku – 2:0. Valmez nesložil zbraně a stále se hnal dopředu, avšak festival neproměňování šancí pokračoval až do konečného hvizdu.
Trenér Hajný má před sebou nesnadný cíl – naučit Valmez dávat góly.