Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

10. 8. 2020: Ochránci svatyně Milan Michut a Lukáš Pobořil


První domácí mistrovský zápas se blíží a v představování našich hráčů A týmu pokračujeme dál. Dnes vyzpovídame oba naše brankáře, Milana Michuta a Lukáše Pobořila.

 

1, Ahoj, Milane, Lukáši, myslíte že byste se mohli našim fanouškům představit?

Milan: Ahoj, jmenuji se Milan Michut. Můj post je brankář,za mladších let jsem hrával i v útoku.

Lukáš: Čau, já jsem Labuťák, teda Lukáš Pobořil. Jsem odchovancem Valmezu, takže kromě 2,5 let co jsem hrál v Sigmě Olomouc, jsem pořád ve Valmezu. Fotbal hraji od 4 let. Do deseti let jsem hrával v poli a pak mě poslali do brány a tam jsem taky skončil, takže jsem brankář. Mimo fotbal jsem pro každý sport.

2, Co říkáte na přeřazení do divizní skupiny E?

Milan: Hráli jsme skupinu F, která se mi líbila. Byli tam atraktivní soupeři. Ted hrajeme E, kde jsou taky silní soupeři. Těším se na to a snad ji zvladneme. Rád bych okupoval horní příčky tabulky.

Lukáš: Konečně se tak stalo. Ne, že by mi vadila divize F, ale v téhle skupině proti nám bude hrát spousta mých kamarádů a známých. Těším se hlavně na derby, jak už se Vsetínem tak třeba i s Hranicemi a dalšími. Říkat teď jestli je to lehčí nebo těžší skupina je těžko, to si můžeme říct až po sezoně. Těším se na každý zápas, věřím ve vyrovnané souboje s dobrým koncem pro nás.

3, Jaké jsou vaše cíle na nadcházející sezónu?

Milan: Nedostat moc gólů a ať se nám daří hrát jako tým.

Lukáš: Tak určitě vybojovat místo jedničky a chytat co nejvíce soutěžních utkání. No a týmově doufám, že po podzimu skončíme maximálně do třetího místa a celkově to vyhrajeme a vrátíme se do třetí ligy, kde patříme! Máme skvělou partu, kabina si sedla, tréninky jsou kvalitní, tak teď už to jen ukázat v zápase a bude to pohádka.

4, Na záavěr bych vás poprosil o váš vzkaz našim fanouškům.

Milan: Přijďte se na nás podívat, hrajemé útočný fotbal, který by se vám mohl líbit.
 
Lukáš: Chtěl bych je pozvat na naše domácí ale i venkovní zápasy. Dojděte na naše zápasy, přijďte se podívat na kvalitní fotbal a hlavně se přijďte bavit. To je to proč to všichni děláme. Takže Vás všechny čekám na prvním domácím zápase 15.8. 2020 16:30 na stadioně ve Valmezu. Doražte a užijeme si to společně.

Děkujeme za rozhovor obou brankářů a přejem minimum obdržených golů.

AH

/lukas-poboril.jpg

/milan-michut.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/