Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

5. 8. 2020: Kapitán A týmu o následující sezóně


V naší rubrice představování hráčů A týmu pokračujeme dál, a koho jiného vyzpovídat, než kapitána mužstva, Martina Výmolu.

Ahoj Martine, věřím, že našeho kapitána již většina fanoušku zná, ale pro jistotu, řekl by jsi nám páru slov o sobě?

Ahoj, ve stručnosti, je mi 30 let, bydlím ve Valašském Meziříčí a hraji na pozici útočníka. Kromě fotbalu mi už zbývá čas jen na práci a 4 měsíčního syna, takže jiné koníčky šly trochu stranou. Jídlo sním skoro všechno, co je dobré. Na nedobré, ale zdravé jídlo mě nikdo neutáhne. No a na pití, kdo mě zná, tak ví, obsahuje to vitamín B (smích).

Co říkáš na na přeřezení týmu do divize E?

Já chtěl hrát Divizi E už loni, ale po pátém místě po podzimu v Fku mi bylo celkem jedno, ve které divizi budeme. Teď ale bude více derby a i času stráveného v autobuse bude méně. 

Jako minulou sezónu budeš ze své pozice kapitána motorem týmu, co si slibuješ od té následující?

Co si slibuju od sezony? Určitě bych chtěl všechny zápasy vyhrát, a když už to nejspíš nevyjde, určitě s tím půjdeme do každého zápasu. Uvidíme, jak dopadneme po podzimu a jaké cíle budou pro jaro.

A jako obvykle otázka na závěr, co by jsi chtěl vzkázat naším fanouškům?

Určitě po takové době, kdy se nehrálo vůbec a nebo jen přáteláky, budeme potřebovat co největší podporu od našich fanoušků. Doufám, že si jich na naše zápasy najde co nejvíce a my se budeme snažit je odměnit co nejlepším výkonem, aby se s radostí vraceli.

Do sezóny přejeme Martinovi nejen spousty fotbalové radosti, ale i té rodičovské s další nadějí valašskomeziříčské kopané.

AH

/martin-vymola.jpg

/martin-vymola.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/