Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

5. 8. 2020: Mládežnická líheň a jeji postup do A týmu


V další sérii představování hráčů našeho A týmu se podíváme na naše odchovance, nově příchozí hráče z kategorie dorostu. Přesněji na Michala Kelárka a René Fröhlicha ml., kteří prošli u nás mládežnickými kategoriemi a jsou důkazem kvalitní práce s mládeží a jejich zapracování do mužského fotbalu.

1, Michale, René, myslíte, že byste se mohli našim fanouškům krátce představit?

René: Ahoj, jmenuji se René Fröhlich a je mi 19 let. Od malička žiji ve Valašském Meziříčí a můj post na hřišti je brankář. Kromě fotbalu si rád zahraji i jiné sporty nebo trénuji mladé brankáře. 

Michal: Ahoj, jmenuji se Michal Kelárek je mi 18 let. Bydlím v Růžďce, ale s fotbalem jsem začínal v Kopřivnici. Ve Valmezu hraji od U15. Než jsem přišel do Valmezu hrál jsem jako útočník, ale od U15 hraji obránce. Mezi mé zájmy patří cestování, jízda na kole, rád si zajdu i do fitka nebo na bazén.

2, Co říkáte na nečekané přeřazení do divizní skupiny E a co od toho očekáváte?

René: Od divize E si slibuji spoustu kvalitních utkání. Hlavně se na scénu vrácí derby se Vsetínem, Hranicemi a Všechovicemi, což přinese ještě více diváků na stadionech.

Michal: Ze začátku mě mrzelo, že budeme hrát divizi E, protože jsem si chtěl zkusit zahrát proti B ligových týmů.  Na druhou stranu se těším na derby se Vsetínem a Hranicemi.

3, Jaké máš cíle do nadcházející sezóny?

René: Tuto sezónu bych se chtěl adaptovat a zvyknout si na mužský fotbal. Jelikož jsme zde 3 brankáři a začínám jako třetí brankář, tak bych chtěl odchytat co nejvíce zápasů za náš kvalitní B tým a hlavně být zdravý.

Michal: Mé osobní cíle pro sezonu 2020/21 jsou zapracovat se do týmu, nabrat zkušenosti, odehrát co nejvíce zápasů, a hlavně se fotbalem bavit.

4, Chtěli byste vzkázat něco našim fanouškům?

René: Našim příznivcům bych chtěl vzkázat, ať jich chodí na naše zápasy co nejvíce. Jsem si jistý, že kluci budou hrát atraktivní fotbal, takže se bude určitě na co dívat!

Michal: Našim fanouškům chci vzkázat, ať jich chodí co nejvíce a náš fotbal je baví.

 

Klukům mockrát děkujeme za rozhovor a přejem hodně štěstí v následující sezóně.

AH
/michal-kelarek.jpg

/rene-frohlich.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/