Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

Další střípky z přípravy našich týmů

TJVM – ŠSK Bílovec 6:3 (4:2)
branky TJVM: Vrána Š. 2x, Výmola, Vrána J., Veselý, Gajdoš
Valmez nastoupil do přípravného zápasu výborně. Hosté z Bílovce se ještě nestačili rozkoukat a už prohrávali. Velmi povedené útočné akce domácích lahodily očím přihlížejících diváků. Svižné tempo, přesné přihrávky a „smrtící“ zakončení znamenaly již ve 13. minutě stav 4:0 pro Valašské Meziříčí.
Bílovec se dlouho nemohl z počátečního šoku vzpamatovat, ale domácí pohříchu snadno zahazovali další tutovky k navýšení svého vedení.
V samém závěru prvního dějství Valmez polevil v koncentraci a hosté dvěma trefami snížili.
Obměněné sestavy obou týmů ve druhém poločasu chtěli navázat na střeleckou první půli, a tak se konečný rezultát zastavil na výsledku 6:3.
Útočná kopaná byla tak trochu vzpomínkou na dřevní léta fotbalu, kdy podobné vysoké výsledky byly naprosto běžné.

V pátek odpoledne pokračovali v přípravě i naši B muži a tým starších dorostenců:
TJ Sokol Prostřední Bečva – TJVM „B“ 5:2
AFC Veřovice – TJVM U19 1:5
TJVM U17 – SK Hranice U17 8:2