Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

Muži A: Remíza na domácím hřišti

TJVM - FK Kozlovice 1:1 (0:1)
Domácí zápas spřinesl srovnání dvou divizních skupin (E a F). Oba poločasy měly hodně společného. V obou hracích částech patřily úvodní minuty hostům, v obou dějstvích padl jeden gól a obě půle zápasu přinesly bojovný fotbal.
Hned po úvodním hvizdu rozhodčího se dvakrát objevili před domácí bránou hosté a z druhé šance se lehko ujali vedení. Valmez zvýšil aktivitu a snažil se o vyrovnání, což se povedlo Jonáši Vránovi. Nejprve trefl tyč kozlovické branky a při další akci mu naservíroval míč před bránu hostů Švec a bylo 1:1.
Začátek druhého poločasu opět uvládli hráči FK Kozlovice a Pobořil v domácí bráně vytáhl parádní zákrok.
V dalšímu dění na hřišti nelze hráčům oběma týmů upřít herní snahu, avšak chybělo to nejdůležitější pro diváky - góly. Největší šanci měl těsně před koncem střídající Macura, jeho pohotovou střelu zpoza pokutového území hostující gólman kryl a zápas skončil remízou.