Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

TJVM – FK Kozlovice, sobota 6. 6. v 10:30


Dlouhé pauze bez kopané
v sobotu už dáme vale.
V 10:30 na hřišti
čekáme vás v hledišti.
Zbývá už jen jedno říct
soupeř bude z Kozlovic

Vážení sportovní příznivci, srdečně vás (po mnoha týdnech) zveme na fotbalový zápas mužů.
Naši hráči jsou již druhý týden v plném tréninku a po prvním přátelském zápasu minulý týden (1. BFK Frýdlant n./O. - TJVM 3:2) se v dalším duelu představí na domácím stadiónu proti lídru tabulky divize E nedohraného ročníku 2019/2020.
Tým FK Kozlovice pokukoval po postupu do MSFL, jenže jarní zdravotní opatření vedlo výkonný výbor FAČR k ukončení všech soutěží a rozhodnutí o tom, že nedohraný ročník amatérských soutěží bude bez postupů a sestupů. Tým z Kozlovic se může tak trochu cítit poškozen, protože byl o bod na prvním místě, jenže... Čtyři týmy, které byly hned za ním, hostil na podzim na domácím hřišti a kdoví, jak by dopadly jarní odvety.
Naši fotbalisté v kvalitativně těžší divizní skupině (divize F) obstáli v první části nedohrané sezóny se ctí. Podzimní 5. místo a ztráta pouhé 3 body na první příčku byla výborným výsledkem.
Se soupeřem z Kozlovic se valašskomeziříčští borci utkali v únoru na umělé trávě v Hranicích a po velmi dobrém výkonu ve svižném tempu dokázali zvítězit (FK Kozlovice - TJVM 1:2).
Věříme, že v sobotu naši fotbalisté ukážou, že kopaná je krásná hra, zvláště když ji „okoření“ pěknými brankami v síti soupeře.
KS;-)

/fk-kozlovice.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/