Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

Fotbalový půst skončil!!!

1. BFK Frýdlant n. O. - TJVM 3:2 (1:0)
Po dlouhém období bez fotbalu začal našim fotbalistům tréninkový i zápasový maratón. Je třeba se rychle vrátit do normálního sportovního režimu, a proto trenér Hajný naordinoval svým svěřencům, hned v prvním týdnu společné práce, přátelský zápas s 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí.
K vidění byl divácky zajímavý souboj a závěrečné skóre se dostalo až na celkových 5 branek.
Začátek prvního poločasu byl ve znamení vzájemného oťukávání soupeřů. Dříve se nastartovali domácí a v první části byli iniciativnějším týmem. Aktivitu zúročili po 25 odehraných minutách úvodní brankou utkání. Druhá trefa do valašskomeziříčské svatyně ze skrumáže jim nebyla uznána po ofsajdovém provinění. Povedenou střelu Frýdlantu z přímého volného kopu z hranice velkého vápna zneškodnil Pobořil. Hra Valašského Meziříčí nebyla vůbec špatná, postrádala však klid pro zakončení útočných akcí.
Obměna hráčů TJVM do druhého dějství byla značná. Snaha valašskomeziříčských o vyrovnání nesla úspěch. Po křižném pasu se v pokutovém území střelecky prosadil Daniš. Po pár minutách se do odraženého míče hluboko ve středu pole opřel Žemla a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Valašské Meziříčí rázem vedlo 2:1. Domácí zvýšili herní úsilí a v posledních minutách hráči Frýdlantu, kteří v minulosti působili i ve Valašském Meziříčí, vrátili zápasový účet na svoji stranu. Nejprve se prosadil hlavou Juříček a poté uklidil zablokovaný centr do sítě Kučera.
V týmu Valašského Meziříčí nastoupily dvě plánované posily – Šafář a Kuběna a rovněž hráči z dorosteneckého týmu U19 – Žemla a Veselý.
sestava TJVM 1. poločas: Pobořil – Kiss Farkas – Michálek – Švec – Kadla – Šafář – Žilinský – Vrána Š. - Staněk – Vrána J. – Výmola
sestava TJVM 2. poločas: Michut – Kuběna - Michálek – Švec – Kadla (Žemla) – Straka – Daniš – Macura – Veselý – Vozák – Gajdoš