Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

15. 2. 2020 - muži A: Souboj divizí ve prospěch Valmezu


TJVM - TJ Tatran Všechovice 4:0 (1:0)
góly: Výmola, Staněk, vlastní, Daniš

Sobotní přípravný zápas vyšel jednoznačně lépe Valmezu.
Od okamžiku, kdy se domácí "týmový motor" rozjel, v nasazeném tempu až do konce zápasu nepolevil. Rychlejší start na míč, vytrvalost, dobrý pohyb - to vše bylo cennou devizou proti soupeři z divize D. Všechovice hrály na brejky a ty jim moc nevycházely. Dvě větší šance v zápasu jim umožnila chyba valašskomeziříčské obrany, v té stoprocentní útočník hostů netrefil z "malého vápna" prázdnou bránu. Valašské Meziříčí trpělivou hrou dovedlo první poločas do vítězného konce. Poté, co hostující gólman bravurně vyrazil střelu Jonáše Vrány, v souboji s obráncem se dorážkou prosadil zkušený Výmola.
Druhá půle se nesla ve stejném duchu. Hráči Valmezu byli více u míče a tlačili se i do zakončení. Nejprve se po "propíchnutí" míče ve středu pole objevil sám před hostujícím brankářem Staněk a pod gólmanovo padající tělo poslal míč do sítě. Po chvíli se všechovický obránce špatně zorientoval před vlastní bránou a zvýšil vedení domácích. Účet uzavřel lehkou, ale přesnou a v pravý čas vypuštěnou střelou k levé tyči Daniš.
Je potěšitelné, že při srovnávání dvou divizí, ke kterému zatím v přátelských zápasech Valmezu dochází, je znatelná vyšší herní kvalita ve valašskomeziříčské skupině (divize E).
TJ Valašské Meziříčí děkuje velmi slušnému počtu přihlížejících diváků za dnešní návštěvu!
KS;-)

 

 

/1.jpg

/2.jpg

/3.jpg

/4.jpg

/5.jpg

/6.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/