Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

A muži

1. 2. 2020 - muži A: Srovnání dvou divizí v přípravě


FK Kozlovice - TJVM 1:2 (0:0)
Další přípravný zápas přinesl zajímavé srovnání dvou divizních skupin. Podzimní lídr skupiny E FK Kozlovice si pozval náš tým (hrající skupinu F) k zápasu na umělou trávu do Hranic. 
Poměrně vyrovnaná první půle mnoho šancí nepřinesla. V držení míče mírně měli navrch naši fotbalisté, ale ani průniky J. Vrány, ani pokusy o střely Žilinského či hlavičky Výmoly gól nepřinesly. Kozlovice se snažily překvapit nakopávanými míči, několik náznaků šancí spolehlivě řešil gólman Michut s  obrannou čtveřicí. Největší šanci této části hry měli kozlovičtí - míč, po střeleckém pokusu z hranice pokutového území o prostřelení vybíhajícího Michuta, skončil kousek vlevo od valašskomeziříčské brány.  
Druhý poločas byl více o fyzičce. Hráči Valašského Meziříčí pokračovali ve stejném rytmu jako v první půli, Kozlovicím s přibývajícími minutami ubývaly síly. Paradoxně první "trefu do černého" měly FC Kozlovice. Nenadálá střela ze střední vzdálenosti překvapivě skončila v síti. Pokračující fyzický fotbal Valmezu však přinesl nejprve vyrovnání - z prostoru penalty se po několika přihrávkách díky dobré orientaci trefil Daniš. A po chvíli i obrat ve skóre. Bojovnost Straky na brankové čáře a zpětná přihrávka na nabíhajícího Daniše znamenaly zaslouženou odměnu pro celý tým. 
Oběma týmů dnes chybělo několik hráčů ze stabilního kádru.
Vynikající zprávou pro valašskomeiříčské příznivce je skutečnost, že ve druhé půli byl celý tým, vyjma jednoho hráče, složen výhradně z hráčů, kteří prošli mládežnickými kategoriemi TJ Valašské Meziříčí.
KS;-) 
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/